UA
  • RU
  • UA
044 587 90 77
ПН-ПТ: 09.00-18.00
  • RU
  • UA
Корзина

Ваша корзина порожня!

Знайдено товарів: 2
Фільтр

Зварювальні щитки

ЩИТКИ ЗВАРЮВАЛЬНІ

Зварювальну маску використовують із метою захисту очей, обличчя й шиї в разі інтенсивної і довгої роботи зварювальним апаратом. Їх обладнано одиничним або автоматичним зварювальними фільтрами, які затемняються з появою електричної або плазмової дуги. Для безпеки в процесі зварювання потрібні спеціальні засоби захисту, а точніше — щитки зварювальні, ціна на які в магазині "СВАН" доступна для кожного. Однак наявність звичайної зварювальної маски не може гарантувати безпеки, оскільки зварювальник змушений підпалювати дугу в потемках, на свій страх і ризик. Щоб уникнути ушкоджень й опіків, рекомендовано використовувати маски з автоматичним затемненням, а саме зварювальні щитки хамелеон.

МАСКА ХАМЕЛЕОН

Така маска безпечна з кількох причин: фільтр затемнюється автоматично в разі виявлення зварювальної дуги, а також є ультрафіолетове й інфрачервоне покриття фільтрів для максимального захисту. Головною особливістю маски зварювальника є висока швидкість спрацювання затемнення, до того ж його рівень можна встановлювати із зовнішнього боку маски, не знімаючи її. Користуватися маскою для зварювання можна надворі, у приміщенні, оскільки корпус складається з міцного й пружного пластику.

Зварювальний щиток хамелеон має спеціальне покриття, яке служить для захисту від подряпин і бризок під час зварювання. За допомогою еластичного ременя можна зручно закріпити окуляри на голові й відрегулювати довжину. Дискомфорту не буде завдяки ефективній системі вентиляції.

Правильно підібраний щиток зварювальний, який відповідає всім вимогам зварювальника, допоможе заощадити робочий час і збереже здоров'я. Для того щоб правильно вибрати виріб, слід визначитися з типом зварювання, із яким доведеться працювати, а також взяти до уваги специфіку й обсяг зварювальних робіт. Наприклад, TIG-зварювання вимагає певного ступеня затемнення та особливостей маски. На сьогодні найпопулярнішою і найсучаснішою маскою, яка підходить майже для всіх типів зварювання, є модель хамелеон зі світлофільтром, котрий автоматично затемнюється.

ПЕРЕВАГИ ЗВАРЮВАЛЬНОГО ЩИТКА

Відтоді, як компанія випустила революційну лінійку, кількість охочих придбати зварювальні щитки хамелеон у магазині "СВАН" у Києві та інших містах України щороку зростає. Такий успіх виробу пояснює низка незаперечних переваг, серед яких:

  • Автозатемнення Світлофільтр автоматично реагує на зварювальну дугу й рівномірно затемнюється. Однак навіть у незатемненому стані він пропускає тільки видиме світло та відбиває небезпечні для зору ультрафіолетові промені.
  • Унікальна технологія нагнітання очищеного повітря в простір Adflo. Ця технологія дає змогу комфортно працювати тривалий час без незручностей через підвищення температури під щитком або запотівання.
  • Ергономічна конструкція Виріб зручно сидить, не стискає голову зварника, не тисне на больові точки, а його вага рівномірно розподіляється по голові. Конструкція також дає змогу регулювати кут нахилу маски й відстань до обличчя.

У нашому інтернет-магазині ви легко зробите оптове замовлення з усіма аксесуарами для зварювання.

Щиток зварника Delta Plus CASOUD2HENO
Швидкий перегляд
Щиток зварника Delta Plus CASOUD2HENO
Галузь
Промисловість
535.35 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Маска зварника Delta Plus CASOUD3NO
Новинка
Хіт
Швидкий перегляд
Маска зварника Delta Plus CASOUD3NO
Галузь
Промисловість
567.10 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Під замовлення
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Політика конфіденційності
Текст політики конфіденційності
Text thanks success
Text thanks success
Text thanks success