UA
  • RU
  • UA
044 587 90 77
ПН-СБ : 09.00-18.00
  • RU
  • UA
Корзина

Ваша корзина порожня!

Знайдено товарів: 0

Утеплені шапки

Утеплені шапки й кепки

Утеплені зимові шапки є неодмінним елементом спорядження працівника в холодну пору року. Згідно з нормативними вимогами охорони праці в Україні, моделі повинні бути серед обов'язкового переліку складових спецодягу, необхідних на виробництві.

Особливості зимових головних уборів, що використовуються на виробництві

Спецодяг шапка зимова утеплена призначена для захисту голови працівника під час роботи просто неба або в неопалюваному приміщенні. Дбаючи про своїх підлеглих, багато керівників сучасних підприємств й організацій намагаються закупити утеплені шапки хорошої якості.

Нині ринок спецодягу пропонує величезну кількість зимових головних уборів, проте дуже складно вибрати гідний варіант, ураховуючи всі переваги моделі. Компанія «Сван» пропонує своїм клієнтам ознайомитися з новим надходженням утеплених шапок, розміщених на сторінці нашого сайту.

Тут представлена ​​кепка зимова, спецодяг, який широко використовується для працівників охоронних структур, сфери обслуговування, складських приміщень, автозаправок та інших підрозділів. Верхня частина моделі виготовлена із сучасної тканини Грета, внутрішня частина має синтепоновий утеплювач, відвороти кепки облямовані штучним хутром.

Спецодяг шапка утеплена особливо запитана серед працівників промислових підприємств, в агропромисловому комплексі, сфері обслуговування та інших структурах. Дуже популярні шапки-вушанки класичного типу, основні переваги яких полягають в такому:

  • надійно зігрівають голову і закривають вуха;
  • завдяки верхній частині, виготовленій зі шкіри або міцної тканини, обробленої вологостійкім просоченням, не промокають;
  • для пошиття використовуються тільки високоякісні матеріали й утеплювачі;
  • моделі добре зарекомендували себе в побуті, вони мають тривалий термін служби.

Не менш популярні утеплені шапки із флісу, їх широко використовують на виробництві та в побуті, коли надворі або в приміщенні не дуже холодно. Вони дуже зручні, легкі, теплі й добре прилягають до голови.

Серед представників будівельних професій, на металургійних, машинобудівних підприємствах широко поширені зимові підшоломники під каску, призначені для утеплення голови та як додатковий захист від ушкоджень.

Якщо клієнтам не підходять вироби з каталогу, компанія «Сван» виконає індивідуальне замовлення, у такому разі ціна буде залежати від вибору матеріалу й утеплювача. Щоб покупка була дешевшою, можливий опт, де ціни набагато нижчі, ніж у роздріб. Утеплені головні убори від компанії «Сван» відзначаються високою якістю й вигідною ціною, вони не тільки зігріють працівників, а й вдало підкреслять імідж і корпоративний стиль підприємства.

У даній категорії немає товарів.
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Під замовлення
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Політика конфіденційності
Текст політики конфіденційності
Text thanks success
Text thanks success
Text thanks success