UA
 • RU
 • UA
044 587 90 77
ПН-ПТ: 09.00-18.00
 • RU
 • UA
Корзина

Ваша корзина порожня!

Знайдено товарів: 6
Фільтр

Навушники протишумні

ПРОТИШУМОВІ НАВУШНИКИ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОЇ РОБОТИ

Шум, який супроводжує будь-який виробничий процес, негативно впливає на слух, тому протишумові навушники важливі. Робота в умовах постійного шуму — це реальна загроза зниження слуху або набутої глухоти. Як приклад можна взяти будівництво. Якщо працівники, які будують із нуля багатоповерховий об'єкт, не захистять свій слух, не використовуватимуть протишумові будівельні навушники, вони рано чи пізно відчують зниження здатності сприймати й розрізняти звуки або зовсім її втратять.

НАВУШНИКИ ЗАХИСНІ ПРОТИШУМОВІ: СФЕРИ ВИКОРИСТАННЯ

Протишумові навушники є важливим засобом захисту органів слуху для використання:

 • у будівельній галузі;
 • у машинобудуванні та металургії;
 • на різних промислових майданчиках і в цехах, де робочий процес неможливий без шуму потужної техніки;
 • на аеродромах;
 • на концертах, стадіонах, авторалі та інших грандіозних заходах, де перевищують допустимий рівень шуму.

Людина, навколо якої гучні звуки, відчуває головний біль, втома настає дуже швидко, виникає звичка говорити голосно, майже криком, змінюється голос. Не дарма, кажучи простою мовою, три хвороби об'єднано в одну проблему, із якою розбирається ЛОР-лікар. Але цю проблему успішно вирішують навушники захисні протишумові. Їх виготовляють кілька підприємств в Україні. Є й закордонні аналоги.

ДИФЕРЕНЦІЙОВАНІ ПРОТИШУМОВІ НАВУШНИКИ ДЛЯ РОБОТИ

Навушники належать до переліку обов'язкового спорядження працівників на підприємствах із підвищеним рівнем шуму. Залежно від ступеня захисту їх можна розподілити на дві групи:

 • група А — знижують шум на 24 дБ;
 • група Б — захищають від шуму понад 85 дБ.

Якщо розглядати конструкцію навушників, для кожного типу характерне регульоване наголов'я, тобто можливість комфортної посадки на голову й коригування тиску на голову.

Такі навушники мають м'яке й пружне кріплення, яке максимально амортизує. Головна складова — звукопоглинальні вкладки. Щодо вигляду — і тут не обійшлося без дизайнерів. В каталозі "СВАН" до продажу представлено моделі, що відрізняються не тільки ціною, а й і кольором та формою.

Але насамперед слід зважати на захисний ефект. Навушники з групи А вибірково поглинають шум: гучні різкі звуки, характерні для виробництва, не буде чутно, а людське мовлення й сигнали небезпеки почує кожен, хто працює в таких умовах.

До групи Б належать навушники, здатні захистити від низько- й високочастотного виробничого шуму. Всі представлені на сайті навушники мають маркування:

 • 85 dBA;
 • 90-95 dBA;
 • 95-102 dBA;
 • 100-105 dBA;
 • 105-110 dBA;

Це показники рівня зниження шуму. Навушники, які належать до групи А, знижують шум на 24 дБ. Якщо ж виробничий шум понад 85 дБ, використовують навушники з групи Б.

ПРОТИШУМОВІ РОБОЧІ НАВУШНИКИ ВІД НАДІЙНОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА "СВАН"

Правильно вибрати й купити навушники, які відповідають умовам праці на конкретному виробництві, можна на нашому сайті. Тут представлено звукопоглинальні навушники тільки від фірм-виробників з усталеною репутацією і гарантійним терміном.

Але не тільки технічні характеристики важливі — потрібно пам'ятати, що це індивідуальний засіб захисту. Тому гігієнічна безпека не другорядна. Пропоновані навушники не містять екологічно шкідливих матеріалів: вкладки, які поглинають шум, легко виймати й так само легко мити звичайним милом, як і пластмасове наголов'я.

Окрім значного заощадження часу на пошуки якісних навушників, "СВАН" пропонує тільки оригінальний асортимент від виробника. Всі виставлені в каталозі протишумові робочі навушники відомого бренда Delta Plus мають попит. Їх перевірили на практиці сотні великих і малих підприємств. Навушники мають максимально зручну конструкцію, високу якість сертифікованого матеріалу й тривалий термін експлуатації. Вони максимально захищають слух фахівця, який працює на обладнанні з високим рівнем шуму.

Протишумові навушники Delta Plus SPA3
Швидкий перегляд
Протишумові навушники Delta Plus SPA3
Галузь
Промисловість
143.70 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Протишумові навушники Delta Plus INTERLAGOS
Швидкий перегляд
356.36 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Протишумові навушники Delta Plus SEPANG 2
Швидкий перегляд
239.61 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Протишумові навушники Delta Plus SILVERSTOUNE 2
Швидкий перегляд
351.55 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Протишумові навушники Delta Plus SUZUKA2
Швидкий перегляд
231.59 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Навушники шумозахисні Delta Plus PIT-STOP2
Швидкий перегляд
1054.66 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Під замовлення
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Політика конфіденційності
Текст політики конфіденційності
Text thanks success
Text thanks success
Text thanks success