UA
 • RU
 • UA
044 587 90 77
ПН-СБ : 09.00-18.00
 • RU
 • UA
Корзина

Ваша корзина порожня!

Інтернет-магазин спецодягу «Сван» — гарантія якості та низьких цін

Сьогодні керівники багатьох вітчизняних підприємств відмовляються від пошиття типових традиційних робочих костюмів, вважаючи за краще купити корпоративний одяг високої якості, що підкреслює імідж підприємства. Магазин «Сван» пропонує широкий вибір сучасної продукції. Це:

 • спецодяг;
 • робоче взуття;
 • ЗІЗ;
 • робочі рукавички;
 • окуляри захисні закриті;
 • сигнальний одяг;
 • захист органів зору;
 • одяг короткострокового використання.

Уся продукція відповідає чинним ДСТУ, нормам техніки безпеки та вимогам охорони праці, розробленим індивідуально для кожної сфери виробництва. Крім того, усі вироби мають сертифікат якості, що відповідає сучасним вимогам, які діють в Україні.

Продукція компанії «Сван» вирізняється:

 • безпечністю;
 • багатофункціональністю й практичністю;
 • зносостійкістю та довговічністю, навіть у разі експлуатації в складних виробничих умовах;
 • надійним захистом, зручністю й комфортом;
 • привабливим виглядом.

Інтернет-магазин спецодягу «Сван» у Києві пропонує купити робочий одяг, який потрібен на великих промислових підприємствах, у медичних закладах, офісах, торгових організаціях та інших галузях народного господарства. Величезний попит у покупців має спецодяг, призначений для тих, чия праця пов'язаний із небезпечними й специфічними умовами, а також спецвзуття та засоби індивідуального захисту.

Магазин спецодягу «Сван» — вибір, гідний поваги

Компанія «Сван» має багаторічний досвід роботи й команду фахівців високої кваліфікації. Основним напрямом нашої роботи є власне виробництво, завдяки якому ми виконуємо індивідуальні замовлення, ураховуючи всі вимоги та побажання покупців. Це дає змогу нашим фахівцям створювати унікальні зразки продукції європейської якості на обладнанні високого класу в чітко визначені замовником строки.

 

Щоб досягти найкращих результатів, наші фахівці вивчають умови праці, відвідуючи великі й дрібні підприємства певної галузі. Це дає змогу зрозуміти специфіку професії та розробити нові зразки спецодягу й взуття, що відповідають базовим стандартам техніки безпеки, з огляду на несприятливі професійні умови праці. Під час виконання індивідуальних замовлень ураховуються всі побажання клієнта, як-от нанесення логотипа підприємства, індивідуальний вибір фактури та кольору тканини, відповідної корпоративної символіки підприємства.

Асортимент каталогу компанії «Сван» містить різні моделі спецодягу, взуття, засобів індивідуального захисту, купити які можна оптом і в роздріб. Ми підтримуємо тісну співпрацю з відомими виробниками, здійснюючи прямі поставки без посередників. Це дає унікальну можливість нашим клієнтам купувати спецодяг та взуття відомих брендів за вигідною ціною.

Купити спецодяг в інтернет-магазині «Сван» можна на офіційному сайті компанії, де представлені знижки, акції, програми лояльності та інші вигідні пропозиції. Наші фахівці організують швидку доставку в будь-який куточок країни, і Ви зможете забезпечити своїх працівників спецодягом відмінної якості за вигідною ціною.

Оновлений захисний одяг
СВАН
У НАЯВНОСТІ!
Детальніше
Оновлена сигнальна серія
Neo TOOLS
БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ!
Детальніше
СТРАХУВАЛЬНІ СИСТЕМИ
Delta Plus
НОВОГО ПОКОЛІННЯ!
Детальніше
Нам довіряють
СВАН
NEO TOOLS
DELTA PLUS
STEDMAN
FRUIT OF THE LOOM
HEADWEAR
REIS
TELLUS
Останні новини
Всі новини
Вогнетривка, водовідштовхувальна тканина Вулкано 260
Вогнетривка, водовідштовхувальна тканина Вулкано 260
Лінійка FireLine пропонує до уваги високоякісну тканину нового покоління «Вулкано 260», спецодяг із якої вже засвідчив свої безпечні властивості в різних виробничих умовах.
Робочий утеплений жилет — неодмінний елемент одягу для холодної пори року
Робочий утеплений жилет — неодмінний елемент одягу для холодної пори року
Утеплений робочий жилет — універсальний різновид одягу, який знадобиться для сніжної зими, ранньої весни, для холодної й вітряної погоди та дощової осені. Він може стати прекрасною альтернативою звичайному робочому одягу, а безсумнівна його перевага полягає в легкості та невибагливому догляді. 
Футболки Fruit of the Loom від СВАН!
Футболки Fruit of the Loom від СВАН!
Компанія "СВАН" - офіційний дистриб'ютор чудового одягу ТМ Fruit of the Loom. Фішками цієї торгової марки є екологічно чисті матеріали і яскраві, соковиті кольори. Особливо любить цей одяг молодь.
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Під замовлення
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Політика конфіденційності
Текст політики конфіденційності
Text thanks success
Text thanks success
Text thanks success