UA
  • RU
  • UA
044 587 90 77
ПН-ПТ: 09.00-18.00
  • RU
  • UA
Корзина

Ваша корзина порожня!

Знайдено товарів: 4
Фільтр

Беруші протишумні

ПРОТИШУМОВІ БЕРУШІ — НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ОРГАНІВ СЛУХУ

Маленький, майже невагомий виріб, який захищає вуха від шкідливого шуму — беруші протишумові, що означає «бережіть вуха». Вони успішно впораються із захистом органа слуху від зовнішніх факторів. Сфера використання вушних вкладок майже необмежена. Втім, як і вік. Досить вкласти беруші до вушного проходу, щоб його захист від зовнішнього шуму була максимальним та ефективним.

БЕРУШІ ПРОТИШУМОВІ — ЗАХИСТ, ДОСТУПНИЙ УСІМ

Головна вимога до вушних вкладок — це якість. Вони контактують безпосередньо з органами слуху. Тому дуже важливе дотримання гігієни й безпеки. Щоб не було сумнівів щодо їхньої якості, купувати беруші краще там, де продають тільки оригінальну продукцію від виробника. Наш каталог пропонує якісний асортимент: тут протишумові беруші сертифіковані, перевірені й мають гарантію.

Комфортна, нежорстка конструкція підходить і дорослим. А невеликий розмір не створить проблем ні зі зберіганням, ні з транспортуванням, якщо брати беруші із собою в поїздку. Вкладки вушні протишумові (беруші) на практиці довели, що вони допомагають заснути в приміщенні, наприклад у кімнаті гуртожитку або однокімнатній квартирі, де не завжди буває тихо.

БЕРУШІ ПРОТИШУМОВІ: РІЗНОВИДИ ТА ПРИНЦИП ДІЇ

Вибираючи, зверніть увагу, що вкладки-беруші бувають багаторазові й одноразові. Захисні функції в них ідентичні, різниця тільки в строкові експлуатації. Звідси й ціна, зазначена біля кожної представленої в каталозі моделі.

Аналогічний і вигляд: беруші нагадують кулю, у якої один кінець вузький, а інший — широкий. Матеріал, який використовують для їх виробництва, еластичний, що дає змогу цілком заповнити вушну раковину. Заповнюючи раковину щільно, беруші ефективно поглинають шум і всі гучні й різкі звуки. Цим і пояснюється популярність виробу: беруші протишумові для виробництва впораються з роллю захисника слухового апарату від шкідливого шуму. Вони набагато комфортніші, ніж навушники, і їхня вартість набагато нижча.

Беруші існують кількох видів:

  • Одноразові беруші — для їх виготовленні найчастіше використовують поролон, поглинають шум.
  • Багаторазові беруші — більш ефективні. Вони являють собою вкладки із силікону, які не пропускають ні пил, ні вологу, ні шкідливий для слуху шум.
  • Щоб максимально комфортно експлуатувати такий виріб, можна вибрати беруші, з'єднані між собою спеціальним шнурком. Він не дасть загубитися одній вкладці з пари й допоможе набагато простіше засовувати/виймати беруші.

На нашому сайті можна купити беруші й у роздріб, й оптом, що особливо вигідно, якщо споряджати засобами захисту всю команду. Вартість залежить від кількості замовлених товарів.

Упаковка берушей Delta Plus CONIC200 (400 од)
Новинка
Хіт
Швидкий перегляд
774.96 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Диспенсер для протишумних вставок-беруш Delta Plus CONIC DISPLAY 500
Швидкий перегляд
2571.53 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Упаковка беруш протишумних Delta Plus CONIC500
Швидкий перегляд
1470.04 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Протишумові вкладки 5 пар NEO TOOLS 97-550
Швидкий перегляд
28.48 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Під замовлення
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Політика конфіденційності
Текст політики конфіденційності
Text thanks success
Text thanks success
Text thanks success