RU
  • RU
  • UA
044 587 90 77
ПН - ПТ: 09.00 - 18.00
Каталог товаров
Акции
  • RU
  • UA
Корзина

Ваша корзина пуста!

СИЗ Луцк

Засоби індивідуального захисту у Луцьку

Для забезпечення якості робіт та підвищення продуктивності та забезпечення безпеки працівників, окрім спецодягу та спецвзуття, необхідно застосувати також засоби індивідуального захисту. Луцьк на сьогодняшній день пропонує великий асортимент такої продукції:

  • ЗІЗ для органів дихання. До них відносяться маски, полумаски, респіратори тощо, які захищают слизові оболоки від шкодливих речей. Також є полнолицеві маски (Луцьк), які ще більш ефективно захищають від впливу шкодливих факторів.
  • ЗІЗ для органів зору, які представлені на ринку великою кількістю різноманітних окулярів, які захищають очі від механічних ушкоджень та ультрафіолету. Такі ЗІЗ Луцьк обирає також для застосування у домашніх умовах, коли є потреба у захисті очей.
  • ЗІЗ для органів слуху (навушники);
  • ЗІЗ для захисту голови (каски, шоломи тощо);
  • Робочі рукавиці.

Такі ЗІЗ, ціна яких, як правило, доступні кожному, допомогають максимально захистити організм люди від шкодливих речовин. Правильно підібраний спецодяг та засоби індивідуального захисту допомогають зберегти здоров'я та життя робочого, а такж забезпечити йому комфортні вимоги труду.

Магазини засобів індивідуального захисту «СВАН» у Луцьку

Якщо у вас виникають труднощі, де сами купити зіз у Луцьку, то ми допоможемо вам! Компанія «СВАН» - це лідер з виробництву спецодягу та засобів індивідуального захисту. Вона пропонує якісну та надійну продукцію: респіратори, маски, полумаски. Луцьк сьогодні обирає «СВАН», тому, що продукція 3М (Луцьк) відповідає нормам безпечності та стандартам вісокої якості.

Інтернет-магазин у Луцьку «СВАН» пропонує придбати ЗІЗ, які стануть незамінними при виконанні професійних зобов'язанностей. Є можливість придбати товар як в розницю, так і оптом, для цілих корпорацій. Ми пропонуємо ЗІЗ, ціна (Луцьк) яких доступна кожному клієнтові!

КиевЧеркассыЧерниговЧерновцыСимферопольДнепропетровскДонецкЖитомирИвано-ФранковскХарьковХерсонХмельницкий

КировоградЛуганскЛьвовНиколаевТернопольОдессаПолтаваРовноСумыУжгородВинницаЗапорожье

+ 0
компаний используют рабочую одежду и средства защиты СВАН
+ 0
единиц продукции выпускается компанией СВАН ежегодно
+ 0
лет успешной работы на рынке Украины
Высокое Качество
Высокое Качество
Оперативная доставка
Оперативная доставка
Низкие Цены
Низкие Цены
Индивидуальный подход
Индивидуальный подход
Работаем по всей Украине
Компания СВАН осуществляет доставку качественно и точно в срок по всей территории Украины. Заказ на svan.com.ua - это гарантия покупки без скрытых платежей и Ваша возможность "УЗНАТЬ СТАТУС ЗАКАЗА" 24/7. Быть нашим клиентом выгодно и надежно!
Обратная связь
Добавить комментарий
Подписаться на новости и акции
Обратная связь
Введите свои контактные данные и наш менеджер свяжеться с вами в ближайшое время.
Под заказ
Введите свои контактные данные и наш менеджер свяжеться с вами в ближайшое время.
Политика конфиденциальности
Текст политики конфиденциальности
Text thanks success
Text thanks success
Text thanks success