UA
  • RU
  • UA
044 587 90 77
ПН-ПТ: 09.00-18.00
  • RU
  • UA
Корзина

Ваша корзина порожня!

Знайдено товарів: 3
Фільтр

Страхувальні прив'язі

СТРАХУВАЛЬНА ПРИВ'ЯЗЬ ЯК ЗАСІБ БЕЗПЕКИ

Для безпечної роботи на висоті одним із найважливіших атрибутів спецспорядження є страхувальна прив'язь. Вона захищає від падіння працівника, який здійснює монтаж, очищення будівель від льоду й снігу, поглиблення колодязів, підйом і спуск. Вся страхувальна система, як і кожен її елемент, насамперед мають бути надійними й не обмежувати свободи рухів. Звідси й вимоги норм ДСТУ. Недотримання хоча б одного пункту призведе до того, що працівник може травмуватися, упавши з висоти, а іноді наслідки бувають і трагічнішими.

СТРАХУВАЛЬНІ ПРИВ'ЯЗІ: ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ

Відповідальний за техніку безпеки знає, що для проведення робіт на висоті потрібні спеціальні засоби захисту. Страхувально-утримувальна прив'язь — надійний варіант захисту за умови, що кріплення цієї системи відповідатиме вимогам техніки безпеки, передбаченим ДСТУ. Це:

  • регульовані під розмір плечові й стегнові лямки;
  • пряжки для фіксування;
  • елементи кріплення для приєднання компонентів страхувальної системи.

Додатково прив'язь може комплектуватися поясом для робочого позиціювання. Монтаж, штукатурка, нанесення декору інтер'єру, збивання льоду з дахів, підйом і спуск альпініста вимагають переміщення й вертикального, і горизонтального. Страхувальна прив'язь для роботи на висоті має забезпечити максимальну свободу дій, залишаючись надійною і запобігаючи падінню. Прив'язь для позиціювання — це насамперед пояс або страхувальний ремінь. Він має бути з міцними, надійними елементами кріплення.

Обов'язкові й стропи, на які кріпиться ремінь. Потрібна міцна й надійна пряжка. З її допомогою регулюється й підганяється індивідуальний розмір. Конструкція прив'язі проєктується так, щоб пояс мав ще й підкладку — так комфортніше працювати на висоті. Висотний об'єкт містить досить ризиків під час роботи, тому важливо, наскільки міцною буде лямка. Фіксатори — наплічний і стегновий — ефективні елементи страхування. Їхня міцність обов'язкова. І така ж вимога до всієї страхувальної системи та кожної її деталі.

ПРИВ'ЯЗЬ СТРАХУВАЛЬНА: ПЕРЕВІРКА НА ЯКІСТЬ

Страхувальні прив'язі — особливе спорядження. Їхня надійність прямо пропорційна безпеці тих, хто працює на висоті. Тому недбало зроблене страхувальне обладнання обов'язково призведе до НС і травмування працівника.

Відповідальним за техніку безпеки працівників-висотників слід надзвичайно уважно ставитися до придбання страхувального спорядження. Для тих, хто вже знає про "СВАН", питання надійності не виникає: тут реалізують тільки перевірену, якісну продукцію, яка захищає монтажника, обробника та інших фахівців, фронт робіт яких на висоті кількох метрів.

Вибрати страхувальні системи можна в каталозі сайту. Тут докладна інформація: виробник, технічні характеристики, опис, фото й ціна. Щоб купити страхувальну прив'язь, можна зв'язатися з консультантом, уточнити деталі обраної системи й оформити замовлення. Придбана тут страхувальна система максимально захистить висотника, а також створить умови для пересування за вертикаллю й горизонталлю. Всю продукцію зроблено із сертифікованого міцного матеріалу, як і всі деталі кріплення. Страхувальна прив'язь має бути настільки міцною, щоб витримати вагу висотника. Але сама собою прив'язь має бути відносно легкою. Інакше вона буде додатково навантажувати працівника, що завдасть дискомфорту й обмежить свободу рухів.

Строп з багатопрядного каната DELTA PLUS LO007150CD
Швидкий перегляд
322.68 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Строп з багатопрядного каната з карабіном DELTA PLUS LO007150CD
Швидкий перегляд
810.56 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Енергопоглинаючий строп DELTA PLUS AN211200CDD
Швидкий перегляд
1985.50 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Під замовлення
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Політика конфіденційності
Текст політики конфіденційності
Text thanks success
Text thanks success
Text thanks success