UA
  • RU
  • UA
044 587 90 77
ПН-ПТ: 09.00-18.00
  • RU
  • UA
Корзина

Ваша корзина порожня!

Знайдено товарів: 2
Фільтр

Калоші і боти діелектричні

КАЛОШІ ТА БОТИ ДІЕЛЕКТРИЧНІ

Електрозахисні засоби, до переліку яких належать боти діелектричні, — це ще одна категорія продукції, потрібна для гарантування безпеки працівників. Київ та Україна на своєму ринку свідомо надають перевагу товарам «СВАН». Це і якість робочого одягу, і додатковий захисний інвентар, яким має бути доповнено електроустановку, що вимагає до себе особливої уваги.

Струм, незамінний на виробництві й у побуті, небезпечний для здоров'я та навіть життя, якщо проігнорувати, наприклад, діелектричні боти або простіший варіант — діелектричні калоші.

ДІЕЛЕКТРИЧНІ БОТИ ЯК ЧАСТИНА РОБОЧОГО СПОРЯДЖЕННЯ

Калоші та боти мають різну конструкцію. Але основна функція в них однакова: захистити від напруги до 1000 В, адже контактування з нею вкрай небезпечне. Це взуття має такі характеристики:

  • Клейові та формові калоші виготовляють із гуми найвищої якості, без щілин і зазорів, щоб не було проникнення вологи.
  • Якщо потрібно для підвищення безпеки праці купити боти діелектричні, їхня висота буде додатковою гарантією: вода не має потрапити.
  • І в калошах, і в ботах за ДСТУ повинна бути підошва-рельєф. Так можна запобігти ковзанню.

Захищає таке взуття максимально. І матеріал, і безшовна конструкція, спеціальна підошва — усе призначене для того, щоб звести до мінімуму ризики для фахівця, котрий обслуговує електричний прилад, особливо промислового призначення.

НАДІЙНІ ДІЕЛЕКТРИЧНІ БОТИ Й КАЛОШІ

Відповідальний за техніку безпеки обов'язково стежить за станом спеціального взуття, у якому працює персонал, який обслуговує електроустановки. Навіть бездоганну на вигляд пару калош або ботів із крихітним проколом вилучають й утилізують.

Такий недолік найчастіше може з'явитися в процесі експлуатації взуття. «СВАН» же пильно контролює кожну пару виготовленого взуття, щоб не було браку, який становить потенційну загрозу — контактування з електричним струмом. Тому дуже важливий зазначений на виробі термін експлуатації: виробники зі «СВАН» відповідають за якість своєї продукції, що й забезпечує компанії споживачів, які їй довіряють.

Інтернет-магазин «СВАН» — це універсальний торговий майданчик. І не тільки тому, що, купуючи тут боти гумові діелектричні або калоші, не потрібно витрачати багато часу на пошуки. Тут, у каталозі-вітрині, усе від виробника з описом кожної моделі й фотоілюстраціями до неї. Постачальник гарантує якість кожного виробу.

Крім того, увесь асортимент із зазначенням ціни. На сайті представлено боти діелектричні, ціна яких залежить від затрат на їхнє виробництво. Усе захисне гумове взуття з маркуванням і зазначеними розмірами. Форми моделі й кольори можна побачити на фото.

Боти діелектричні
Швидкий перегляд
Боти діелектричні
Галузь
Промисловість
671.46 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Калоші діелектричні
Швидкий перегляд
Калоші діелектричні
Галузь
Промисловість
672.90 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Під замовлення
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Політика конфіденційності
Текст політики конфіденційності
Text thanks success
Text thanks success
Text thanks success