UA
  • RU
  • UA
044 587 90 77
ПН-ПТ: 09.00-18.00
  • RU
  • UA
Корзина

Ваша корзина порожня!

Знайдено товарів: 1
Фільтр

Діелектричні рукавички

Спеціальні діелектричні рукавички — це один з основних й обов'язкових засобів індивідуального захисту людини від ураження електричним струмом. Вони дають змогу здійснювати електротехнічні маніпуляції в обладнанні під напругою. Придбати вироби за вигідною ціною пропонує наша компанія «СВАН». Уся продукція поставляється із сертифікатами якості, протоколами випробувань і гарантією.

ЯКІ КУПИТИ ДІЕЛЕКТРИЧНІ РУКАВИЧКИ?

У нашому каталозі ви можете вибрати й придбати діелектричні рукавички двох категорій — призначені для на роботи в електроустановках до 1000 В і до 7500 В. Перші використовують як основний засіб захисту, інші — як додатковий, разом з ізолювальними інструментами: штангами, вимірювальними кліщами тощо.

Надійні й довговічні рукавички для електрообладнання понад 1000 В можна застосовувати в багатофункційному режимі. Важливо правильно підбирати розмір, оскільки правила носіння передбачають розміщення руки в рукавичках на їхню повну глибину — поверх робочого одягу, без підвертання краю або спускання рукавів.

Ціна на рукавички діелектричні залежить від їхньої конструкції. У нас ви знайдете такі вироби:

  • Шовні — їх виготовляють із листової гуми, вони мають високу щільність.
  • Безшовні — це монолітна латексна продукція, гнучка, еластична й комфортна.

Ці захисні засоби виготовляють із сировини з високою електричною міцністю, однак слід уникати постійного контактування з технічними мастилами, лугами й нафтопродуктами. Шкідливо на структуру матеріалу також діють пряме теплове та сонячне випромінювання. Експлуатація допустима в температурному діапазоні від -40 ° С до +35 ° С.

Рукавички діелектричні безшовні й шовні проходять обов'язкові випробування, результати яких можна побачити в штампах на кожній парі й пакуванні. Перед застосуванням важливо візуально оглянути вироби, щоб вчасно виявити дефекти: дірки, порізи, розходження шва, липкість, нееластичність. Не можна використовувати мокрі й брудні аксесуари.

ОСОБЛИВОСТІ ВИПРОБУВАНЬ ДІЕЛЕКТРИЧНИХ РУКАВИЧОК

У нас ви можете купити діелектричні рукавички, перевірені в лабораторії, обладнаній за міжнародними стандартами й вимогами ДСТУ. Побутові методи, як-от скручування в бік пальців і наповнення повітрям/герметизація/опускання в посудину з водою, не відзначаються максимальною ефективністю, оскільки допускають грубі похибки. Ми здійснюємо надійні випробування, а одержані дані заносимо в паспорт виробів.

Важливими характеристиками рукавичок є:

  • довжина не менше ніж 350 мм;
  • товщина стінки від 1,2 мм;
  • ширина долоні 130±6 мм.

Користуючись продукцією, її слід перевіряти в спеціалізованій лабораторії не менше ніж раз на пів року. У дослідних центрах є спеціальне обладнання — установки з трансформаторами-кенотронами. Суть методу полягає в пропусканні електричного струму крізь рукавички, занурені у ванну з водою. Під час досліду здійснюють вимірювання, за результатами яких можна визначити наявність браку.

Як відповідальний постачальник ми гарантуємо покупцям оперативну доставку замовлень по всій Україні, зручні умови оплати й надання всієї потрібної документації. Оформити заявку ви можете вже зараз на нашому сайті. Ми пропонуємо сконтактувати з нашими фахівцями для уточнення всієї інформації онлайн або телефоном.

Рукавички діелектричні безшовні
Швидкий перегляд
381.22 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Під замовлення
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Політика конфіденційності
Текст політики конфіденційності
Text thanks success
Text thanks success
Text thanks success