UA
  • RU
  • UA
044 587 90 77
ПН-ПТ: 09.00-18.00
  • RU
  • UA
Корзина

Ваша корзина порожня!

Знайдено товарів: 2
Фільтр

Килимки діелектричні

Якісний діелектричний килимок — це важливий засіб індивідуального захисту фахівців підприємства, які працюють з електроустановками під напругою. Купити надійні килимки від виробника за вигідною ціною пропонує наша компанія «СВАН». У широкому асортименті представлено високоякісну продукцію, яку поставляють разом із сертифікатами, протоколами випробувань і паспортами.

ЯКИЙ КИЛИМОК ДІЕЛЕКТРИЧНИЙ КУПИТИ?

Гумовий діелектричний килимок є складником захисного комплекту, його використовують разом зі спеціальними рукавичками та взуттям. Особливо актуальним буде його придбання для роботи в приміщеннях із підвищеною вологістю, мокрою підлогою, а також якщо поруч є незаземлені металеві прилади.

Матеріалом для виготовлення служить міцна й еластична гума з технічними характеристиками діелектрика. Виробництво продукції здійснюється із чітким дотриманням ДСТУ й міжнародних стандартів.

У нашому каталозі ви знайдете два види виробів:

  • стандартні для роботи за температури від -15 ° С до +40 ° С;
  • мастилобензостійкі для роботи за температури від -50 ° С до +80 ° С.

Ціна на килимок діелектричний другого типу вища, ніж на його стандартний варіант. Це зумовлено покращеною здатністю аксесуарів довго зберігати свої властивості в екстремальних умовах й агресивному середовищі. Попри те, що найпопулярніший у покупців чорний колір, можна знайти й інші варіанти.

ЯКИМ МАЄ БУТИ ДІЕЛЕКТРИЧНИЙ КИЛИМОК?

Якщо ви хочете купити килимок діелектричний, то варто вибирати продукцію, виготовлену за ДСТУ. Електрична міцність сировини повинна становити не менше ніж 10 кВ/мм, а готовий виріб має вільно згинатися в обох напрямках без заломів і тріщин. Рифлена поверхня — обов'язкова умова для килимків, оскільки їхнє додаткове призначення — запобігти ковзанню працівника. Зазвичай глибина рифів становить від 1 до 3 мм. Неоднотонне забарвлення, недопресування допускаються в дуже обмеженій кількості. Механічних дефектів не може бути.

У нас ви можете підібрати килимки, виготовлені різними методами:

  • формовим (листи 500х500, 750х750) — компактні, мобільні, індивідуального призначення;
  • неформовим (рулони Lх1200) — зручні для створення суцільного захисного килима в цехах, на складах та в інших виробничих приміщеннях.

Ціна на діелектричні килимки в нас доступна. Ми не тільки відповідальний постачальник, а й виробник високоякісного робочого спорядження. Завдяки цьому наші клієнти не переплачують через магазинні націнки й суттєво заощаджують свій бюджет. Увесь товар, який поставляється, до потрапляння в руки покупця проходить обов'язкові випробування, результати яких містяться в документації. Перевірка охоплює візуальний огляд і випробування змінним струмом.

Щоб вироби довго не втрачали своїх властивостей, їх слід зберігати за плюсової температури в сухому й темному місці. Контакт із вологою, лугами, продуктами нафтоперероблення заборонений.

Якщо ви шукаєте, де купити діелектричний килимок, перегляньте наші пропозиції на сайті. Оформити замовлення можна всього за декілька кліків або зателефонувавши за контактним номером. Консультанти дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть визначитися з найвідповіднішим варіантом. Товар оперативно доставлять у будь-яку точку України в найкоротші строки.

Килимок діелектричний 500х500
Швидкий перегляд
Килимок діелектричний 500х500
Галузь
Промисловість
Розмір
500*500
157.40 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Килимок діелектричний 750х750
Швидкий перегляд
Килимок діелектричний 750х750
Галузь
Промисловість
Розмір
750*750
362.44 грн
Детальніше
Швидкий перегляд
Зворотній зв'язок
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Під замовлення
Введіть свої контактні дані і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом.
Політика конфіденційності
Текст політики конфіденційності
Text thanks success
Text thanks success
Text thanks success