Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Нанесення логотипу

Останнім часом все частіше невід'ємним атрибутом корпоративного стилю компанії є брендування спеціального одягу, футболок, бейсболок і інших видів виробів.

Компанія СВАН »пропонує свої послуги з нанесення фірмової символіки на спецодяг.

Якісно виготовлений спецодяг з логотипом компанії дасть можливість виділитися з величезної кількості конкурентів, бути поміченими і залишатися впізнаваними.

Нанесення логотипу на спецодяг - відмінний спосіб показати приналежність співробітників до Вашої компанії. Розміщуючи логотип, Ви підвищуєте статус і престиж організації. Побачивши фірмовий знак на спецодязі співробітників, клієнт гідно оцінить серйозний підхід компанії до організації праці, що залишить позитивне враження про компанію. Також, розміщення адреси, телефону, електронної адреси послужить величезним плюсом в рекламі фірми.

Логотип, напис або зображення наноситься на спину, рукав, на кишені на грудях, на напівкомбінезони, на головних уборах як під час крою, так і на готових виробах.

Колірна гамма і розмір нанесення підбирається за бажанням Замовника.

Найбільш часто нанесення логотипу, зображень і написів на крої і на готовому виробі здійснюється методом трафаретного друку (шовкографія) або за допомогою вишивки або ж пришиваються шеврони.

Шовкографія можлива як прямий друк безпосередньо на поверхню, що задруковується, так і перекладний (трансферний) на проміжний носій з подальшим перенесенням на виріб.

Термотрансферний перенесення - найпопулярніший і не дорогий спосіб нанесення логотипу на одяг. Незважаючи на свою дешевизну, він дуже практичний, так як малюнок, нанесений таким чином, витримує до 40 прань. Так само великою перевагою термотрансферного переносу є те, що він дозволяє розмістити зображення в будь-якому місці одягу (на відміну від комп'ютерної вишивки, де найчастіше використовують крій). Самий економічний варіант - термотрансфер вініловими плівками. Логотип вирізається плоттером і переноситься за допомогою термопресса, піддаючись високій температурі і тиску (спосіб дозволяє робити аплікації логотипу з різних квітів плівок).

Повноколірний термотрансфер- дозволяє виготовити Ваш логотип з більш складним малюнком, наприклад, якщо є велика кількість квітів і відтінків з будь-якими переходами. Для цього, Ваш фірмовий знак спочатку друкується за допомогою принтера і вирізається плоттером по контуру, а далі наноситься на одяг під тиском термопресса. Як форменого матеріалу використовують спеціальні поліефірні, поліамідні (нейлонові) або металеві сітки. Також можна широко використовувати спецефекти - гліттер (блискітки), об'ємну друк, імітацію оксамиту або гуми.

У наш час існує величезна різноманітність плівок. Крім широкого спектру кольорів і різних відтінків, існує чимала кількість видів, призначених для певних сфер, аж до світловідбивних і фосфоресцирующих (одяг буде світитися в темряві), з різним ступенем зносостійкості. Популярні термотрансферні плівки різної товщини, для якісного нанесення малюнка під впливом високої температури. А також самоклеючі плівки, які мають міцну клейову основу, для розміщення Вашого логотипу (реклами) на твердих поверхнях, наприклад, на захисних касках.

Вишивка є зручним і сучасним засобом нанесення логотипів, емблем, гербів, вимпелів та інших відзнак на корпоративний одяг.

Комп'ютерна вишивка- дорожчий, але самий практичний і ефективний спосіб нанесення логотипу. Малюнок, виконаний за допомогою цієї технології, витримує багатократне прання (що важливо для спецодягу) і не втрачає свої кольори, а завдяки своїй об'ємної і рельєфною формі, виглядає більш ефектно і солідно.

Тут потрібно відзначити, що безпосередньо вишивка наноситься тільки на крої, а на готове вироби виготовляється і пришивається шеврон (нашивка) з логотипом компанії-замовника.

Вишивка логотипу компанії на спецодязі підвищить престиж організації. Виготовлення протікає в кілька етапів:

  • створення програми. За оригіналом-макету виготовляється програма, вручну промальовується заданий макет в стежках, виставляє необходітмие нюанси для процесу вишивання - щільність нито, кількість квітів, і т.д. Програма розраховує кількість стибків (від цього залежить вартість виготовлення);
  • настройка машини для вишивки;
  • підготовка тканини (виробів) і допоміжних матеріалів;
  • процес вишивки.

До ваших послуг:

  • сучасне високотехнологічне обладнання;
  • велика кольорова гама ниток;
  • вишивка металізованою ниткою;
  • висококваліфікований персонал;
  • грамотна цінова політика - ціни одні з найнижчих на ринку подібних послуг;
  • термінова вишивка.
Проекти