Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Оплата i доставка

Компанія « СВАН » дякує Ваc за співпрацю і щиро сподівається на продовження і розвиток взаємовигідних відносин в майбутньому.


ОПЛАТА

По накложеному платежу ми не працюємо, тільки 100% передоплата.

Мінімальна сума замовлення –   500 грн.  

Ми пропонуємо наступні форми оплати при купівлі товарів:

1. Безготівкова

Оплата для фізичних осіб і організацій за безготівковим розрахунком (для платників ПДВ) через Банк. Оплата здійснюється безготівковим банківським переказом, після надання менеджером компанії рахунку-фактури з переліком замовленого Вами товару. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, гроші надходять на розрахунковий рахунок на наступний день), заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Термін комплектації товару займає до 10 робочих днів. У разі індивідуального отшивам виробів – до 21 робочого дня. Як тільки Ваше замовлення укомплектоване, воно передається в службу доставки. Пакет всіх необхідних документів буде надано Вам разом з товаром.

2. Готівкова

Дана форма оплати може бути використана при купівлі товарів в Торгово-виставковому залі "СВАН".

Адреса та графік роботи Ви можете подивитися на сторінці « Контакти ».

3. Оплата платіжною карткою

Після оформлення замовлення на сайті або по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або   MasterCard на корпоративну карту ПриватБанка.


ДОСТАВКА

Доставка   наших виробів проводиться тільки на території України.

Без підтвердження замовлення товар доставлятися не буде.

Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від обсягу замовлення.

Якщо у вашому місті немає нашого представництва, ми доставимо замовлення ваших товарів перевізником "Нова Пошта" .

Перед відправкою, замовлений вами товар перевіряють на відсутність зовнішніх дефектів наші комірники. Відправленний Вам товар ми страхуємо на 100%, вартість страховки включається в ціну доставки, ви можете бути спокійні за збереження товару. При пошкодженні або втраті вантажу повну матеріальну відповідальність несе служба доставки.

Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих механічних пошкоджень, наявності та правильності заповнення документів. Пам'ятайте, що претензії щодо зовнішнього вигляду доставленого товару ви можете пред'явити тільки до передачі вам товару водієм-експедитором (кур'єром).

Роблячи покупки у нас, Ви отримаєте не тільки якісний товар протягом 14 календарних днів від дати оформлення замовлення (термін виконання замовлення зазначений максимальний і залежить виключно від групи товару). Ми з задоволенням подбаємо про кожне ваше замовлення, незалежно від суми або черговості. Також ми дуже вдячні за те, що ви повертаєтеся до нас, тому для постійних клієнтів у нас передбачені бонуси, знижки та подарунки. Ми дуже хочемо, щоб вам все сподобалося, і ви прийшли до нас ще, - тому ми дуже стараємося!

Проекти