Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

ТОП-5 пропозицій! ЛЮТИЙ 2014! 05 лютого 2014

Зима триває - знижки ніхто не відміняв! Про нові акційні пропозиції на зимову лінійку спецодягу Ви можете дізнатися з нашої постійної рубрики "ТОП-5 ЛЮТИЙ-2014"

За вікном мороз і холод! Хороший привід зробити зиму тепліше разом з утепленим спецодягом від компанії "СВАН"!

Пропонуємо Вам першими ознайомитися з нашою постійною рубрикою ТОП-5 ЛЮТИЙ 2014! У Вас з'являється унікальна можливість вибрати п'ять товарів високої якості від виробника за акційною ціною!

ТОП-5 пропозицій! ЛЮТИЙ - 2014!

1. Куртка утеплена "Охорона" з плащової тканини "Осло" з утеплювачем: сінтепон, 300 г/м2 + флісовий комір, і з'ємний капюшон за акційною ціною - 289,92 грн з ПДВ за едіініцу.

2. Костюм "Охорона" - з плащової тканини « Осло » з нагрудними кишенями « книжка » і клапанами на липкій стрічці, і відкладним коміром за найнижчою ціною - 234,44 грн з ПДВ за одиницю.

3. Костюм утеплений "Вихор" - з плащової тканини « Осло » і має світловідбиваючі смугами: по грудях, спині і штанців напівкомбінезона за ціною - 478,26 грн з ПДВ за одиницю.

4. Черевики утеплені "BTpuOC" - подвійний поліуретан, антишокова система, & nbsp ; штучне хутро білого кольору і м еталліческій подносок - навантаження до 200 Дж або 6 тонн за неймовірно низькою ціною - 192,66 грн з ПДВ за пару.

5. Черевики антипрокольной "Btpus3" - подвійний поліуретан, антишокова система і антипрокольна устілка за низькою ціною - 220,74 грн з ПДВ за пару.

Купити пецодежду

А Ви готові до нових акційними пропозиціями від компанії "СВАН"? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter!