Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

ТОП-3 найкращих товарів травня 13 червня 2017

ТОП 3 кращих товару минулого місяця з асортименту компанії СВАН.

Наш інтернет-магазин не припиняє тішити своїх покупців постійними знижками, акціями та спеціальними пропозиціями. У даній рубриці Ви ознайомитеся з найкращими товарами цього місяця, і ми сподіваємося, що Ви скористаєтеся унікальною можливістю вибрати необхідне спорядження й спецодяг високої якості за найпривабливішими цінами.

  • Топ 1. Чоловічі туфлі, захисні BRSEMIREIS Польща прекрасно зарекомендували себе в складних виробничих умовах у міжсезонний період. Модель має популярність у будівельників, металургів, рекламників, охоронців, комірників і працівників інших сфер діяльності. Розробники відомого бренду BRSEMIREIS врахували всі тонкощі анатомічної будови ноги, тому туфлі дуже зручні й комфортні. Верх виготовлений із натуральної шкіри, туфлі стійкі до зношення, виглядають естетично й відповідають усім необхідним стандартам спецвзуття. Особливу увагу слід звернути на підошву з подвійного поліуретану, яка не ковзає, має підвищену еластичність і термостійкість. У чоловічих туфлях від фірми «BRSEMIREIS» можна ходити по піску, гравію й бруківці, вони не бояться жодного дорожнього й специфічного покриття.
  • Топ 2. Камуфляжна утеплена куртка «Аляска» особливо запитана взимку й належить до корпоративного стилю. Модель прекрасно зарекомендувала себе в суворих умовах холоду, сильного вітру й підвищеної вологості. Крім того, матеріал куртки оброблений спеціальним вологостійким покриттям і розрахований на серйозну експлуатацію за будь-яких погодних умов. Модель має зручний комір із хутра, який легко відстібається, а також капюшон, що виконує захисну роль у суворих погодних умовах. Куртка має багато кишень на липкій стрічці, утеплена синтепоном. У нашому інтернет-магазині можна купити камуфляжну утеплену куртку «Аляска» за сезонною знижкою.
  • Топ 3. Робочі рукавиці сумішеві «Сван» мають величезну популярність і є найпоширенішим елементом спорядження серед різних професій. Купувати рукавиці робочі на нашому сайті вигідно як приватним особам, так і великим компаніям, які намагаються створити своїм працівникам безпечні умови праці. Модель рукавиць має брезентовий надолонник із вогнестійким просоченням. Рукавиці зручні, практичні й довговічні, вони захищають руки працівника від пошкоджень, проколів і поранень. Особливість даного типу робочих рукавиць полягає в такому: вони складаються із шести окремо розкроєних частин, три з яких ідуть на виготовлення зовнішньої частини, а інші три — на внутрішній бік. Рукавиці прострочені подвійним швом і додатково обточені по краях, а їхня нижня частина підігнута й прострочена зсередини. Робочі рукавиці гігроскопічні, мають посилену міцність. На даний час можна купити робочі рукавиці за акційною ціною, яка зацікавить багатьох підприємців і керівників підприємств.

Якщо Вам треба забезпечити своїх працівників якісним спецодягом, взуттям і необхідним спорядженням, заходьте в наш інтернет-магазин, а якщо Ви будете стежити за акціями, знижками й спеціальними пропозиціями, то Ви завжди зможете купити товар за найнижчими цінами.