Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Тканина Гідра 255 із водовідштовхувальною обробкою — надійність і безпека на виробництві 05 лютого 2018

Сумішеву тканину Гідра 255 широко використовують для пошиття спецодягу працівникам усіх галузей промисловості, пов’язаних із підвищеним рівнем загрози вибухів внаслідок накопичення на одязі статичної електрики, а також працівникам АЗС й АГЗ.

Високотехнологічна тканина із серії PROTEKTA з водовідштовхувальним просоченням гарантує безпеку та відповідає вимогам і нормам міжнародних стандартів, про що свідчать відповідні сертифікати. Гідра 255 з антистатичною ниткою й саржевим переплетенням 3/1 запобігає накопиченню статичної електрики. Завдяки вплетеній у тканину антистатичній нитці утворюється на поверхні сітка з коміркою 0,8 мм, по якій плавно розподіляється статичний заряд, унеможливлюючи появу іскри, що спричиняє пожежу або вибух.

Основні переваги тканини Гідра 255 із водовідштовхувальною обробкою

Тканина Hydra 255 має унікальний склад, що містить бавовну й поліефірні волокна. Для неї характерні гігроскопічність, повітрообмін і теплозахисні властивості, що гарантує працівникам зручність і комфорт. Крім цього, тканина має такі переваги:

  • поєднання натуральних та синтетичних волокон забезпечує практичність, зносостійкість, міцність і довговічність;
  • саржеве переплетення ниток підвищує щільність, тому тканина не дає усадки при пранні;
  • водовідштовхувальні й антистатичні властивості витримують багаторазове прання, зберігаючи при цьому всі свої якості;
  • тривалий час зберігає свій первісний вигляд, не вигорає.

Високоякісна сумішева саржа з ​​високим вмістом бавовни не викликає подразнень та алергії, відзначається легкістю й гладкою структурою. Купити тканину гідра 255 можна на сторінці нашого сайту в інтернеті за найвигіднішими цінами, а для оптових покупців завжди діє спеціальна система знижок. Завітайте на наш сайт і зробіть замовлення, доставка виконується вчасно.