Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

СВАН - спецодяг з 100% бавовни 23 березня 2015

Настало спекотне літо! Всі ми починаємо замислюватися про комфортні умови праці. Як ніщо інше, Вам необхіден спецодяг з максимальним вмістом бавовни! А ви знаєте, що першим знаряддям для очищення бавовни від насіння в Індії була так звана «чурка», що складається з двох праників, причому верхній нерухомий, а нижній обертається рукояткою. Бавовна з насінням подається між валиками, валик захоплює волокно і протягує його на іншу сторону, а насіння, що не можуть пройти між валиками, відриваються і падають попереду. При цій операції два-три змінних робочих могли очистити в день не більше 6-8 кг чистої бавовни. Тому про великому і дешевому виробництві бавовни не могло бути й мови. У 1792 році була винайдена пиляльна машина, або пильний коттон-джин Їли Уітнея, яка значно прискорила і здешевила цю роботу (при тих же 2-3 робочих, як і при «чурки», стали виходити спочатку сотні, а потім і півтори тисячі і більше кг в день при одній машині, дивлячись по числу пив, тобто по paзмеpaм машини і по двигуну, що приводить машину в роботу, в якості рушійної сили в якому могли виступати руки робітників, сила тварин, вода і т. д.). З цього часу бавовництво стало швидко і повсюдно розвиватися, як ніяка інша галузь промисловості в світі.

Настає весна! Всі ми починаємо замислюватися про комфортні умови праці. Як ніщо інше, Вам необхіден спецодяг з максимальним вмістом бавовни!

А ви знаєте, що першим знаряддям для очищення бавовни від насіння в Індії була так звана « чурка », що складається з двох праників, причому верхній нерухомий, а нижній обертається рукояткою. Бавовна з насінням подається між валиками, валик захоплює волокно і протягує його на іншу сторону, а насіння, що не можуть пройти між валиками, відриваються і падають попереду. При цій операції два — три змінних робочих могли очистити в день не більше 6 — 8 кг чистої бавовни. Тому про великому і дешевому виробництві бавовни не могло бути й мови.

У 1792 році була винайдена пиляльна машина, або пильний коттон-джин Їли Уітнея, яка значно прискорила і здешевила цю роботу (при тих же 2 — 3 робочих, як і при « чурці », стали виходити спочатку сотні, а потім і півтори тисячі і більше кг в день при одній машині, дивлячись по числу пив, тобто по paзмеpaм машини і по двигуну, що приводить машину в роботу, в якості рушійної сили в якому могли виступати руки робітників, сила тварин, вода і т. д .).

З цього часу бавовництво стало швидко і повсюдно розвиватися, як ніяка інша галузь промисловості в світі.

ФАБРИКА СПЕЦОДЯГУ " СВАН "


Властивості бавовни

Бавовна є тонкі, короткі, м'які пухнасті волокна. Волокно кілька скручене навколо своєї осі. Для бавовни характерні відносно висока міцність, хімічна стійкість (він довгий час не руйнується під впливом води і світла), теплостійкість (130 — 140 ° C), середня гігроскопічність (18-20 %) і мала частка пружної деформації, внаслідок чого вироби з бавовни сильно мнуть. Стійкість бавовни до стирання невелика.

Переваги бавовни

  1. М'якість
  2. Хороша поглинаюча здатність в теплу пору
  3. Легкість в забарвленні
  4. Здоровий, натуральний матеріал

Недоліки бавовни

  1. Легко мнеться
  2. Має тенденцію до усадки
  3. Чи жовтіє на світлі

Купити спецодяг СВАН

А Ви готові до нових акційними пропозиціями від компанії" СВАН " ? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter !