Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Спецодяг: тканини серії PROBAN 12 липня 2017

PROBAN® - це надійний захист від вогню і електричної дуги. Технологія PROBAN® була розроблена з метою надання бавовні і тканинам з великим вмістом бавовни надійних вогнестійких властивостей, що відповідають промисловим протипожежним нормам. Тканини PROBAN® відрізняються високою надійністю в сучасних умовах.

Ткань Пробан

Вогнетривка тканина Пробан та її основні функції у виробництві спецодягу

Для пожежників, сталеварів, зварювальників, працівників МНС і представників інших професій головною характеристикою робочого одягу повинен бути високий ступінь захисту, що створює безпеку. На виробничих об'єктах, пов'язаних із великим ступенем ризику для життя, потрібно дотримуватися правил техніки безпеки, і в цьому разі особливо важливий сучасний спецодяг, при виборі якого на першому місці стоїть якісна й надійна тканина, вогнестійка та безпечна, призначена для експлуатації в конкретній сфері виробництва.

У пошитті спецодягу особливу популярність має технологія «Proban», запатентована нашою компанією. Це відомий бренд, який гарантує безпеку й високу якість тканин, що використовуються для виробництва захисного професійного одягу. Відома в усьому світі технологія Пробан є складним процесом створення інертного полімеру в структурі волокон, який не розчиняється, і зруйнувати його практично неможливо, навіть за багаторазового прання. Завдяки сучасній спеціальній технології Пробан натуральні й сумішеві тканини набувають вогнезахисних та антистатичних властивостей, завдяки чому стають своєрідним надійним прикриттям, яке зможе захистити здоров'я й життя людини.

Технологія обробки тканини просоченням Пробан

Для захисту працівників металургійних та інших підприємств від теплової дії, відкритого полум'я, бризок розпеченого металу й електричної дуги використовують запатентовану вогнестійку технологію Пробан — спеціальне хімічне просочення інгібітора горіння, наносячи яке, за допомогою спеціальної технології нитки покриваються особливою речовиною, що проникає всередину волокон, міцно закріплюючись у структурі тканини.

Вогнетривкі тканини з просоченням Пробан мають високу вогнестійкість, крім цього, завдяки просоченню збільшується міцність, готовий виріб не втрачає своєї форми, а гладка структура запобігає скупченню бруду на поверхні одягу.

Процедура просочення тканини Пробаном така:

 1. Тканину кладуть у спеціальний розчин Пробан, який швидко заповнює простір між волокнами.
 2. Тканину висушують на спеціальному сушильно-ширильному агрегаті.
 3. Матеріал проходить через герметичну ємність, де під впливом газоподібного Пробану виріб трансформується в тривимірний полімер.
 4. Окислювальна ванна нейтралізує надлишок аміаку.
 5. Промивні ванни видаляють рештки незакріплених молекул.
 6. Матеріал остаточно висушують і передають за призначенням.

Таким чином, уведений в основу тканини полімерний матеріал не розчиняється у воді й далі виконує свої корисні функції навіть за багаторазового прання, і якщо технології робіт було дотримано, вогнетривкий костюм має високі захисні властивості, практичність і високу якість.

Головні переваги вогнетривкої тканини Пробан

Надійне, перевірене часом просочення Пробан використовують уже давно, і щороку вогнестійкі тканини покращують свої характеристики. Гарантією захисту є тільки ті вироби, які мають етикетки «Proban®».

Обробка полягає в незворотному процесі формування полімеру, що стає одним цілим із тканиною та основною перевагою якого є стійкість до займання. У разі виникнення найменшої загрози від вогню просочена тканина Пробан створює спеціальну обвуглілу зону, яка захищає працівника в екстремальній ситуації й не дає вогню поширюватися далі.

Вогнетривкий одяг, виготовлений ​​із тканини Пробан, має такі особливості:

 • стійкий до полум'я, одяг виконує роль своєрідного щита, надійно забезпечує захист;
 • тривалий час зберігає свої первісні функції;
 • має посилену міцність і гігроскопічність;
 • надається до багаторазового прання, його захисні функції зберігаються протягом усього терміну служби;
 • безпека й надійність вогнезахисних властивостей відповідає європейським стандартам якості, що гарантує акредитація лабораторії Rhodia та технологічний аудит у Carrington;
 • не викликає подразнень й алергічної реакції, внесений у список дозволених тканин міжнародної системи тестування й сертифікації виробів Oeko-Tex.

Завдяки просоченню Пробан вогнезахисний одяг значно менше забруднюється, його легко чистити й прати. Для одягу зварника рекомендовано використовувати тканину зі спеціальною структурою, що має гладку поверхню. З такого одягу іскри й бризки розпеченого металу швидко скочуються вниз і не виникає пропалювання.

Особливості прання виробів із тканини Пробан

Завдяки інертним полімерам костюм вогнестійкий із просоченням Пробан не піддається розчиненню, добре витримує багаторазове прання й залишається на виробі тривалий час. Прати виріб можна регулярно, і це відрізняє тканину від брезентового одягу. У випадку прання в низько-лужній воді можна застосовувати пом'якшувальні й хлоровмісні засоби. На антистатичному костюмі не повинно бути решток активних речовин, тому його слід ретельно споліскувати в чистій воді.

Контроль якості тканин Пробан і відповідність їх міжнародним стандартам

Завдяки багаторічному досвіду нашої компанії унікальна технологія Пробан постійно вдосконалюється й вироби проходять обов'язковий контроль якості в спеціальних лабораторіях. Ми здійснюємо незалежний контроль якості, щоб забезпечити стабільну гарантію вогнезахисних якостей тканини. Готову продукцію тестують на обмеження площі поширення полум'я й вогнестійкість, це роблять після прання та сушіння зразка. Перевірка на розчинення відбувається в спеціальній пральній машині, яка розрахована на безперервне автоматичне відтворення до 50 циклів прання готових виробів і зразків, котрі перевіряються. На сторінці нашого сайту Ви можете купити надійний вогнестійкий спецодяг із просоченням Пробан, ціна якого набагато нижча від ринкової.

Замовлення на консультацiю