Избранное всего: 0
Спецодяг: тканини серії PROBAN 29 березня 2017

PROBAN® - це надійний захист від вогню і електричної дуги. Технологія PROBAN® була розроблена з метою надання бавовні і тканинам з великим вмістом бавовни надійних вогнестійких властивостей, що відповідають промисловим протипожежним нормам. Тканини PROBAN® відрізняються високою надійністю в сучасних умовах.

pROBAN ® це хімічний і технологічний процес, що включає перевірку якості. Обробка відбувається на стадії обробки при виробництві бавовняних і змішаних тканин з бавовною.

Складовою частиною технологічного процесу є хімічна обробка. Після сушіння і обробки газоподібним аміаком за запатентованою технологією фірми слід окислення і, нарешті, нейтралізація.Процесс формування полімеру незворотній. Полімер абсолютно не розчиняється і входить в структуру волокна.Тканини, оброблені за технологією pROBAN ®, зберігають вогнестійкість протягом всього часу служби виробу. Тканини набувають стійкості до вогню завдяки полімеру, зафіксованому в тканини. Під впливом вогню тканину pROBAN ® утворює ізолюючий шар, що не поширює обвуглені речовини, що допомагає захистити носія цього одягу. Тканини pROBAN ® НЕ тліють, чи не догорають, що не плавляться, а вогонь не поширюється за межі обвуглілої області.


Характеристики тканини, обробленої за технологією pROBAN

1. Відповідність європейським стандартам вогнестійкості (EN533, EN531 і EN470):

  • найвищий індекс вогнестійкості (індекс 3);
  • відсутність залишкового розігріву і оплавлення;
  • час залишкового тління при припиненні дії полум'я не більше 2 секунд;
  • захист від прилипання крапель розплавленого металу;

2. Висока зносостійкість, що забезпечує збереження властивостей тканини протягом всього терміну експлуатації:

  • збереження високих механічних властивостей вихідної тканини;
  • гарантоване збереження властивостей вогнестійкості при зберіганні протягом 6 років;
  • гарантоване збереження властивостей тканини після 200 прань (для постільної білизни) і після 50 прань (для спецодягу);

3. Висока комфортність і абсолютна безпека тканин:

  • збереження властивостей вихідної бавовняної тканини по комфорту, повітропроникності, поглинання потовиділення, міцності і т.д;
  • повна відсутність алергічних реакцій і екологічна чистота тканин (тканини pROBAN є єдиними тканинами з вогнестійкими властивостями, що відповідають вимогам стандарту Оеко-ТЕХ);
  • абсолютно безпечна для здоров'я спецодяг: тканини pROBAN є єдиними вогнестойкими тканинами, дозволеними для виробництва дитячого одягу в США і Японії!

Вогнестійкий спецодяг

Завдяки перерахованим властивостям, даний спецодяг можна використовувати в якості засобів індивідуального захисту при виконанні зварювальних робіт. Це відмінний костюм для зварника ; також пропонуємо ознайомитися і з іншою продукцією для захисту від іскор.

Спецодяг тканини pROBAN ® від компанії СВАН може функціонувати в відповідності зі своїм призначенням тільки при правильному догляді за нею! Вироби з маркою pROBAN ® можна прати звичайними способами або піддавати кислої обробці, яка широко використовується в промислових пралень. Хімчистка вироби з маркою pROBAN ® можна чистити в хімчистці, при цьому вироби час від часу слід прати, щоб перешкодити поступовому накопиченню і відкладенню опадів. Використання свіжого розчинника при останньому полосканні допомагає перешкодити повторному осадженню віддаленої бруду під час хімічного чищення.

А Ви готові зробити крок на крок вперед разом з компанією СВАН?