Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

СВАН і День працівника легпрому! 09 червня 2013

Керівництво компанії СВАН вітає з проф. святом працівників та ветеранів нашого швейного виробництва, а також всіх, хто причетний до галузі легкої промисловості!

Це свято існує вже більше 33 років і був заснований Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 р « Про святкові і пам'ятні дні ».

9 червня — професійне свято працівників та ветеранів галузі легкої промисловості. Саме завдяки їм населення областей і міст має можливість купувати якісну продукцію місцевого виробництва. Адже сьогодні підприємства легкої промисловості, постійно вдосконалюючи технологію виробництва, розширюють асортимент і покращують якість своєї продукції.

Швейна фабрика СВАН

Керівництво компанії СВАН вітає з проф. святом працівників та ветеранів нашого швейного виробництва, а також всіх, хто причетний до галузі легкої промисловості! Бажаємо вам, дорогі працівники, по-сибірський міцного здоров'я, нових трудових досягнень, процвітання, успіхів у праці, щастя і благополуччя в кожній родині!

А Ви готові до нових акційних пропозицій від компанії " СВАН"? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter!

twitter.com/SvanUniform