Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

СВАН і День працівника Фармації! 19 вересня 2013

Керівництво компанії СВАН бажає міцного духу і вітає всіх працівників фармацевтичної галузі з професійним святом, а також всіх, хто причетний до аптечній справі!

« День фармацевтичного працівника » отримав статус офіційного державного професійного свята порівняно недавно, в 1999 році . 7. вересня 1999 року в столиці української республіки місті-герої Києві , другий президент України Леонід Данилович Кучма підписав Указ N 1128/99 « Про день фармацевтичного працівника України »,

21 вересня — професійне свято всіх фармацевтів, провізорів і тих людей які працюють в аптечних мережах. Саме вони допоможуть нам у скрутну хвилину коли ми або наші близькі раптово захворіли. Ці професіоннали завжди підкажуть саме ту мікстурку від всіх хвороб, завдяки їм ми і зв 'наша країна буде здорова. Адже сьогодні фармацевтична галузь дуже швидко зростає, кожен день з'являються нові хвороби, а вони знаходять від них ліки, постійно вдосконалюючи технологію виробництва, розширюють асортимент і покращують якість своєї продукції.

Керівництво компанії СВАН вітає з проф. святом працівників фармацевтичної галузі, а також всіх, хто причетний до аптецним мереж! Бажаємо вам, дорогі трудівники, по-сибірський міцного здоров'я, нових трудових досягнень, процвітання, успіхів у праці, щастя і благополуччя в кожній родині!

А Ви готові до нових акційних пропозицій від компанії " СВАН "? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter !


twitter.com/SvanUniform