Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

СВАН і День АВТОМОБІЛІСТА! 27 жовтня 2013

Керівництво компанії СВАН бажає міцного здоров'я і гладких доріг всім автомобілістам. Вітає всіх працівників які причетні до дорожньому господарству з професійним святом!

« День автомобіліста і дорожника » —національне професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, який відзначається на Україні щорічно в останню Субота Жовтень.

27 жовтня Сучасне життя неможливо уявити без автомобіля. Саме тому професія водія була і залишається однією з наймасовіших. Це свято не тільки водіїв, але і ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників автотранспортних підприємств і всіх, хто сумлінно трудиться, виконуючи свій професійний борг. Без відданості професії цих людей і їх почуття відповідальності за справу неможливе повсякденне життя міста і його жителів.

День автомобіліста і СВАН

Колектив компанії СВАН вітає з професійним святом всіх тих, для кого чотири колеса зрозуміліше, ніж дві ноги. З Днем Автомобіліста всіх водіїв і власників автомобілів, бажаємо цілих доріг, трохи менше ям і несподіваних поворотів, хороших попутників і того, щоб ваші машини рідше ламалися і барахлити.

Зі святом наші дорогі клієнти та відвідувачі сайту!

А Ви готові до нових акційних пропозицій від компанії "СВАН "? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter!

 

twitter.com/SvanUniform