Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2017» 24 серпня 2017

Цієї осені вкотре планується організація спеціалізованої виставки «ЄвроБудЕкспо-2017», яка відкриється в Києві. Цей масштабний захід дає шанс керівникам і фахівцям практично всіх підрозділів будівельної індустрії та суміжних із нею сфер діяльності обмінятися досвідом у приватній, неофіційній обстановці й продемонструвати нові зразки продукції із метою просування їх на ринку.

Майбутня виставка «ЄвроБудЕкспо-2017» — стабільна платформа для бізнесу

Перш за все, ця професійна подія дає унікальну можливість усім відвідувачам проаналізувати конкурентоспроможність товарів і послуг, а також укласти нові контракти та договори з партнерами по бізнесу. Однією з основних цілей майбутньої виставки є об'єднання всіх представників цільової аудиторії на єдиному майданчику, який у майбутньому може стати своєрідною бізнес-платформою для подальшого розвитку ділових стосунків. Тематика виставки «ЄвроБудЕкспо-2017» планує охопити такі актуальні розділи:

  • використання інноваційних матеріалів й обладнання в сучасному будівництві;
  • використання новітніх технологій, особливо актуальних на будівельних майданчиках;
  • демонстрація оздоблювальних матеріалів, покриття для підлоги, фурнітури, різноманітих сумішей та інших будівельних матеріалів і обґрунтування важливості їх використання;
  • огляд обладнання й матеріалів для будівництва.

Багато керівників і фахівців вважають майбутню виставку своєрідним передтендерним майданчиком, котрий дає такі можливості:

  1. Об'єктивно оцінити продукцію й спектр послуг конкурентів.
  2. Позиціонувати власне підприємство на будівельному ринку України.
  3. Знайти нових партнерів по бізнесу.
  4. Отримати з перших вуст інформацію про нові досягнення та сучасні технології в будівництві.

Що можна буде побачити на виставці?

Організатори виставки планують продемонструвати новинки дизайну, архітектури й будівництва. Так, наприклад, фахівці особливого значення надають технології будівництва споруд за принципом дитячого конструктора «Lego», і багато будівельних компаній мріють отримати універсальні модульні будівельні елементи, щоб за короткий час зводити гарні й добротні будівлі. Усе це реально, і їхня мрія може здійснитися. Провідні зарубіжні та вітчизняні виробники пропонують до уваги на виставці «ЄвроБудЕкспо-2017» будівельні блоки, які дозволять прискорити будівельний процес, фінансові витрати на проект значно зменшаться завдяки простоті й доступності нової технології.

Окремо на виставці буде представлений ​​спецодяг, взуття та засоби індивідуального захисту для будівельників, і компанія СВАН братиме в цьому безпосередню участь. Ми представлятимемо найпопулярніші моделі, які не тільки зручні та комфортні, а й здатні захистити працівника на будівельному майданчику в екстремальних умовах.

На виставці будуть продемонстровані костюми для різних професій, куртки й штани власного виробництва, виготовлені з тканин нового покоління, котрі після прання та хімчистки не втрачають своїх первісних властивостей, залишаються термостійкими і міцними.

Як свідчить досвід попередніх виставок, потік відвідувачів перевищує заплановану відвідуваність, і це тішить, тому що участь у виставці вкотре дає можливість опинитися в колі професіоналів та продемонструвати свою продукцію.