Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Шовкотрафаретний друк на СВАН! 25 червня 2014

Компанія "СВАН" єдині, хто пропонує унікальну технологію нанесення на трикотаж фарби з ароматом. Ваш малюнок може нести улюблений аромат: кола, кава, шоколад, ваніль, свіже пиво та інші алкогольні напої, будь-який парфум і більше 1000 ароматів! Зразки друку Ви завжди можете отримати у нас в офісі.

Метод прямого шовкотрафаретного друку широко використовується в текстильній та легкій промисловості для нанесення зображення на тканину, на крій одягу і готові вироби, для декорування шкіри та замші.

Зображення наноситься методом прямий шовкотрафаретний друк c застосуванням різноманітних фарб: пластизоль, водні, металізовані (глитер), флуоресцентні, перламутрові, світловідбиваючі, « пуфф », « флок », з застосуванням різних технологій: тиснення фольгою, ультрагель, високий друк. Детально ознайомитися з видами спеціальних фарб і ефектів ви можете ознайомитися тут.

Зразки друку Ви завжди можете отримати у нас в офісі.

Ми єдині, хто пропонує унікальну технологію нанесення на трикотаж фарби з ароматом.

Ваш малюнок може нести улюблений аромат: Кола, кава, шоколад, ваніль, свіже пиво та інші алкогольні напої, будь-який парфум і більше 1000 ароматів! Зразки друку Ви завжди можете отримати у нас в офісі.

Етапи технологічного процесу

1. Розробка дизайну, виведення плівок.

2. Виготовлення трафаретних форм.

засветочная рама для виготовлення трафаретних матриць

проявлення і видалення фотослоя з друкарської форми

3. Друк футболок, толстовок і крою проводиться на восьмисекційні карусельних верстатах і на напівавтоматах "Sportsman" і « Сhallenger II ».

Напівавтоматичні каруселі для друку по текстилю Sportsman, M & amp; R

4. Після друку вироби проходять остаточну полімеризацію фарби в інфрачервоній тунельної печі.

полімеризацію фарби в інфрачервоній тунельної печі

5. Після печі вироби надходять в пакувальний цех.

упаковка футболок

А Ви готові до нових акційними пропозиціями від компанії "СВАН" ? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter!