Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Сфери застосування сигнального одягу 15 серпня 2017

Для працівників різних галузей народного господарства, сфера діяльності яких пов'язана з ризиком для життя, обов'язковим атрибутом є сигнальний спецодяг. Його вибір залежить від рівня небезпеки робочої зони, і це один з найпоширеніших способів запобігання нещасним випадкам на виробництві.

Використання сигнального спецодягу в різних сферах виробничої діяльності передбачене умовами техніки безпеки й нормативними документами, у яких чітко зазначена площа застосування флуоресцентного матеріалу червоного, жовтого й помаранчевого кольору та світловідбивних вставок, які використовуються в сигнальному одязі для працівників окремих професій.

Основні види професій, де слід застосовувати сигнальний спецодяг

Сигнальний одяг є особливою ​​робочою формою, оскільки завдяки ньому людина стає максимально помітною в будь-яких виробничих і погодних умовах. Він є неодмінним елементом спорядження для таких професій:

  • транспортних організацій, у тому числі автомобільних, авіаційних та залізничних професій;
  • служб МНС, ППС, ДАІ й поліції;
  • будівельно-монтажних сфер виробництва;
  • ремонтно-експлуатаційних служб, пов'язаних із роботою на дорогах;
  • підприємств ЖКГ;
  • інших видів професій, де робота пов'язана з поганою видимістю.

На даний час промисловість пропонує величезний вибір сигнального спецодягу, серед якого особливо запитані куртки, костюми, напівкомбінезони, однак найпоширенішим різновидом одягу є сигнальний жилет. Він зручний і практичний, ідеально підходить як для чоловіків, так і для жінок, а його універсальний крій дозволяє надягати його зверху на будь-який одяг, не відбираючи комфорт і рухливість під час роботи. Для ідентифікації робочого персоналу різноманітні моделі й фасони виготовляють із матеріалу, який відбиває світло.

Характерні особливості сигнального спецодягу та його значення

У складних виробничих умовах і за поганої видимості сигнальний спецодяг дає максимальну безпеку завдяки спеціальним тканинам, із яких його виготовляють. Для забезпечення найвищого ступеня захисту використовують яскраві флуоресцентні кольори, здатні світитися в темряві. Це дає можливість працівникам будь-якої професії в найскладніших умовах бути помітними.

У деяких випадках тканину для пошиття сигнального спецодягу просочують люмінесцентним пігментом, завдяки чому вдень світло потрапляє на одяг і накопичується в ньому, а вночі з одягу виділяється світлова енергія й проявляється у вигляді напівсвітіння. Цей ефект може тривати від 7 до 10 годин.

Широко поширені в пошитті сигнального одягу світловідбивні вставки, які використовують в умовах низького рівня видимості. Якісний сигнальний одяг може захистити працівників і службовців будь-якого фаху вдень, уночі, в умовах поганої видимості та за будь-яких погодних умов.