Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Гумові чоботи для риболовлі — основні рекомендації для покупців 15 серпня 2017

Збираючись на риболовлю, слід особливо подбати про комфортне взуття, адже ніколи не знаєш, які сюрпризи може підготувати погода. Незалежно від пори року ногам повинно бути тепло, сухо й комфортно, і тільки така риболовля принесе задоволення.

Завзяті рибалки добре знають, що, вудячи, із берега часто доводиться заходити у воду, де можуть траплятися гострі предмети, кровожерливі п'явки або просто буде дуже холодна вода. У таких випадках знадобляться гумові чоботи, які є невід'ємним атрибутом спорядження будь-якого рибалки.

На даний час промисловість випускає великий асортимент взуття, призначеного для літньої та зимової риболовлі, і тут слід зробити правильний вибір, щоб у ньому можна було довгий час перебувати у воді, не намочивши ноги. Такі якості мають чоловічі гумові чоботи, що забезпечують хорошу водонепроникність завдяки міцному матеріалу, високій халяві й спеціальним ременям-застібкам, які наявні на більшості моделей.

Особливості вибору взуття для риболовлі

Вибираючи чоботи для риболовлі, досвідчені любителі надають перевагу гумовому взуттю, і для того, щоб ноги залишалися сухими завжди, потрібно зробити правильно вибрати модель чобіт, які прослужать не один сезон. Для цього слід звернути особливу увагу на такі основні критерії:

  1. Модель має бути суцільнолитою, будь-які з'єднання можуть пропускати вологу.
  2. Купувати гумові чоботи слід на розмір більші, щоб можна було покласти додаткову теплу устілку або вдягти вовняні шкарпетки.
  3. Гума повинна бути гладкою, без тріщин та подряпин.
  4. Бажано, щоб носок і п'ятка мали додатковий захист, а колодка була стійкою.
  5. Чоботи з високим підйомом і широкою халявою швидко знімаються.

Придбавши гумові чоботи, перевірте їх на міцність, для цього налийте в ємність води й поставте до неї взуття. Такий експеримент відразу покаже наявність пошкоджень або браку.

Види рибальських чобіт та основні переваги покупки

Чоботи гумові для риболовлі можуть бути різних видів. Величезну популярність мають забродні чоботи, які на сленгу рибалок називаються «рибальські штани». Модель має високу гомілку, і будь-який любитель риболовлі в такому взутті почуватиметься комфортно, навіть якщо доведеться довгий час бути у воді.

Існують ще чоботи-штани, довга халява яких може досягати рівня грудей. Це дає можливість рибалкам заходити в такому взутті на велику глибину, не ризикуючи замерзнути або промокнути. Для довгих переходів широко використовують укорочений варіант гумових чобіт.

Вибираючи взуття для риболовлі, слід звернути особливу увагу на такі деталі:

  • Підошва. Вона має бути товстою й захищати ноги від холоду, навіть літній варіант чобіт бажано підбирати на товстій підошві, оскільки рибалкам доводиться багато ходити нерівною поверхнею, де під ноги часто потрапляють великі й дрібні камінчики, і тонка підошва тут буде не зовсім до речі;
  • Халява. Як показує практика, вона повинна бути міцною й товстою, оскільки тонкий матеріал легко розірвати, зачепившись за гілку або будь-що інше;
  • Підкладка. Особливу перевагу має щільна, товста підкладка, яка забезпечує комфорт під час ходьби;
  • Манжети. Багато рибалок надають перевагу моделям із манжетами, що запобігають потраплянню вологи та бруду;

Якість матеріалу. Якісна гума не має маслянистих плям і білих розводів, яскраво вираженого запаху, вона не залишає слідів на одязі.

На перший погляд, гумові чоботи для риболовлі можуть здатися звичайним взуттям, однак це хибне враження, тому поставтеся до покупки серйозно, враховуючи всі вищезазначені рекомендації.