Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Робочий утеплений жилет — неодмінний елемент одягу для холодної пори року 18 серпня 2017

Утеплений робочий жилет — універсальний різновид одягу, який знадобиться для сніжної зими, ранньої весни, для холодної й вітряної погоди та дощової осені. Він може стати прекрасною альтернативою звичайному робочому одягу, а безсумнівна його перевага полягає в легкості та невибагливому догляді. Робочий жилет широко використовують для режиму роботи «вулиця-приміщення», у даному разі працівник завжди почувається комфортно, адже жилет виконує функцію додаткового теплозахисту.

Важливість утепленого робочого жилета для робітників і службовців

Теплий жилет як різновид спецодягу має величезну популярність у робітничих професій промислових, сільськогосподарських, машинобудівних, транспортних підприємств, підсобних працівників, комірників, вантажників, кур'єрів, продавців і представників інших спеціальностей. Цей універсальний різновид одягу може стати чудовим варіантом уніформи для холодної пори року на тих підприємствах, де слабко опалюється приміщення.

Для пошиття робочого утепленого жилета використовують міцні, зносостійкі, водонепроникні тканини й утеплювач із синтепону, а для практичності моделі споряджають різними кулісками та стяжками.

Провідні дизайнери й модельєри постійно створюють нові різновиди робочих утеплених жилетів, додаючи до них всілякі модні деталі, кишені, капюшон, світловідбивні вставки для безпеки працівника в умовах поганої видимості.

Як приклад пропонуємо до уваги компактний, легкий червоний жилет СВАН, виготовлений із міцного поліестеру. Він виглядає бездоганно, універсальний крій дозволяє носити жилетку людям різної комплекції, а застібка на блискавці, врізні кишені та комір-стійка надають моделі ще більшої зручності. Дана ​​модель може стати ідеальним варіантом для спецодягу й уніформи.