Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Протипожежна безпека — умовність чи необхідність? 23 серпня 2017

З огляду на актуальність питань, пов'язаних із пожежною безпекою та надзвичайними ситуаціями, у країні щорічно організовують виставки й форуми, де демонструються найкращі розробки та досягнення відомих виробників. Пропоновані зразки сучасних протипожежних систем, аварійно-рятувального спорядження та інших засобів індивідуального захисту обов'язково мають відповідати сучасним напрямам світового розвитку і європейським стандартам якості.

Форум «Технології захисту / ПожТех-2017» — надійна бізнес-платформа й успіх розвитку галузі

Дану виставку планують провести цьогоріч у Києві, її організовує Міжнародний виставковий форум «Технології захисту», який має прекрасну репутацію й уже встиг здобути статус основного виставкового проекту галузі.

Запланований захід буде не тільки показом новітнього інноваційного обладнання, сучасних засобів індивідуального захисту та систем безпеки, а й просуванням перспективних розробок і нових технологій в Україні. Виставка буде проводитись у форматі демонстраційних переглядів рятувального та протипожежного обладнання. Паралельно будуть організовані семінари, до яких залучатимуться не тільки фахівці даної галузі, а й провідні підприємства України, які беруть безпосередню участь у розробці й виготовленні обладнання даної галузі.

Участь у форумі може стати надійною підтримкою бізнесу, тут можна продемонструвати нові зразки обладнання, із метою подальшого просування на ринку, а також ознайомитися з новими зразками та оцінити їхні функціональні можливості в застосуванні, під час демонстраційних показів.

Основні завдання майбутньої виставки такі:

  • максимально повний огляд ринку;
  • просування нового обладнання;
  • унікальна можливість налагодження зв'язку й тісного контакту;
  • обмін досвідом у неофіційній приватній обстановці.

Натомість організатори виставки гарантують високу відвідуваність завдяки величезній базі даних бізнес-контактів, широкій рекламі, напрацьованому роками авторитету, а також насичену програму семінару, що порушує найактуальніші питання в даній сфері.

Проект програми семінару спрямований на підтримку зацікавленості цільової аудиторії, для цього сценарій містить різноманітні видовищні покази рятувальних робіт із висоти, гасіння раптово виниклих пожеж та інші заходи.

Досвід минулих років свідчить, що виставку відвідує від трьох до п'яти тисяч відвідувачів, основна частина яких приходить із метою ознайомлення з найновішими розробками й налагодження нових торгових відносин. Участь у виставці буде значною підтримкою й допоможе вигідно укласти нові контракти, а також міцно закріпить позиції Вашого підприємства на ринку.