Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Вітаємо з Днем Перемоги! З 9 травня! 09 травня 2014

А чи знаєте ви, що за перші 30 днів війни Московський Кремль зник з лиця Москви! ??????? Напевно фашистські аси були чимало здивовані тим, що їх карти брешуть, і вони не можуть виявити Кремль, літаючи над Москвою. Вся справа в тому, що за планом маскування зірки на вежах і хрести на соборах зачохлили, а куполи соборів пофарбували в чорний колір. По всьому периметру Кремлівської стіни побудували тривимірні макети житлових будівель, за ними не були видимими зубці. Частина Червоної і Манежній площі і Олександрівський сад заповнилися фанерними декораціями будинків.

А чи знаєте ви, що за перші 30 днів війни Московський Кремль « зник » з Москви ?

Напевно фашистські аси були чимало здивовані тим, що їх карти брешуть, і вони не можуть виявити Кремль, літаючи над Москвою. Вся справа в тому, що за планом маскування зірки на вежах і хрести на соборах зачохлили, а куполи соборів пофарбували в чорний колір. По всьому периметру Кремлівської стіни побудували тривимірні макети житлових будівель, за ними не були видимими зубці. Частина Червоної і Манежній площі і Олександрівський сад заповнилися фанерними декораціями будинків.

Мавзолей став триповерховим, а від Боровицьких воріт до Спаських насипали піщану дорогу, що зображала шосе. Якщо раніше світло-жовті фасади кремлівських будівель відрізнялися своєю яскравістю, то тепер вони стали « як все »  брудно-сірими, дахах теж довелося міняти колір із зеленого на общемосковской червоно-коричневий. Ніколи ще палацовий ансамбль не виглядав так демократично.

Навіть Москва-ріка у Кремля змінила обриси: між Москворецкая і Великим Кам'яним мостами встановили ще один, дерев'яний. Сьогодні, коли ми бачимо з космосу кожен будинок, « кремлівський маскхалат » може здатися наївним, але в той час, не дивлячись на те, що « Кремль-невидимку » раз у раз викривали сніг і дощі, він себе виправдав. Число нальотів німецької авіації на Кремль вдалося скоротити до мінімуму (в 1941р. Їх всього п'ять, в 1942 три, далі-жодного).

СВАН - 9 ТРАВНЯ

Дні Перемоги вічно будуть святі.
Вічно будуть пам'ятати вас в народі,
Хто кував Перемогу в сорок п'ятому ,
І приніс бажану свободу!

З днем ​​Перемоги, наші ветерани!
за Перемогу, политу кров'ю,
Даруймо вам гвоздики і тюльпани
з почуттям, з повагою, з любов'ю колектив компанії СВАН!

А Ви готові до нових акційними пропозиціями  від компанії " СВАН "? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter