Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Правда про сучасний спецодяг 21 травня 2012

Ми давно звикли до того, що стиль одягу людини багато в чому продиктований тенденціями горезвісної моди. Незважаючи на те, що велика частина людей одягається в звичайних магазинах або купує одяг на ринках, збочені інтерпретації творів великих дизайнерів проглядаються в крої навіть недорогих брюк або літніх суконь. Не кажучи вже про супердорогих ганчірочках, гордо носять ім'я «репліка». Мода проникає в наше життя повсюдно, хочемо ми цього чи ні. З одного боку, ми намагаємося вдягатися просто і практично, нам глибоко все одно, що там демонстрували на тижнях високої моди в Парижі і Лондоні ... З іншого боку, навряд чи знайдеться людина, яка не вимовляв фрази типу «Що це на тобі одягнуто? Знімай. Так вже не носять »; «Ти що, не знаєш, підплічники вже не в моді»; «У цьому сезоні дуже актуальна морська смужка» і т.п. Одним словом, сучасне життя немислима без проходження

Ми давно звикли до того, що стиль одягу людини багато в чому продиктований тенденціями горезвісної моди.

Незважаючи на те, що велика частина людей одягається в звичайних магазинах або купує одяг на ринках, збочені інтерпретації творів великих дизайнерів проглядаються в крої навіть недорогих брюк або літніх суконь. Не кажучи вже про супердорогих ганчірочках, гордо носять ім'я « репліка ».

Мода проникає в наше життя повсюдно, хочемо ми цього чи ні. З одного боку, ми намагаємося вдягатися просто і практично, нам глибоко все одно, що там демонстрували на тижнях високої моди в Парижі і Лондоні ... З іншого боку, навряд чи знайдеться людина, яка не вимовляв фрази типу « Що це на тобі одягнуто ? Знімай. Так вже не носять »; & Laquo; Ти що, не знаєш, підплічники вже не в моді »; & Laquo; У цьому сезоні дуже актуальна морська смужка » і т.п. Одним словом, сучасне життя немислима без проходження тенденціям моди або марних спроб їх заперечення.

Замислимося на хвилинку про тих, хто на роботі змушений одягати робочий одяг, вдягати спеціальну взуття, використовувати різні засоби індивідуального захисту. Медики, пожежники, охоронці, продавці, стюардеси, офіціанти, будівельники, дорожні робітники список професій, незмінним атрибутом яких є спецодяг, величезний! А як в цьому сегменті йдуть справи з віяннями моди? Чи застосовно поняття стиль до елементів спеціального одягу? Які тенденції ринку спецодягу, робочого взуття, рукавичок і ЗІЗ?

Довгий час (на підприємствах СРСР) вимоги до спецодягу, норми видачі і розподіл засобів індивідуального захисту строго регламентувалися. Смутні 90-і не тільки принесли з собою небувале різноманітність спеціалізованого одягу і взуття, в тому числі і імпортної, а й розвели буйну плутанину в численних вимогах до спецодягу і засобів індивідуального захисту. Аналітики кажуть сьогодні про брак єдиного стандарту, про відсутність критеріїв вибору спецодягу. Сучасні компанії змушені проявляти певну сміливість і ініціативу для придбання ЗІЗ в рамках затвердженого бюджету ... Але про все по порядку.

Треба визнати, що дизайнери компаній, що пропонують спецодяг, що не сидять на місці. Каталоги робочих костюмів, халатів, фартухів та інших варіацій спецодягу сьогодні вражають розмаїттям кольорів, широким асортиментом різних фасонів, тканин, фурнітури, оздоблень і іншим набором можливостей « на замовлення » ;. Сучасний робочий костюм спроба поєднати комфорт, зручність, стиль і необхідні захисні властивості воєдино. Треба визнати, багато компаній справляються з цим завданням на п'ять з плюсом! Згадаймо невигадливий атрибут простого російського робітника тілогрійку! Сьогодні це мішкувата вбрання сміливо замінюють на ватяні евротелогрейкі або утеплені пуховики найрізноманітніших моделей і кольорів. Скоро можна буде зовсім забути про кошмарних « робах ».

Своєрідну революцію можна відзначити і в моді на одяг медичних працівників. Тут ми бачимо справжнє буйство квітів пропонуються халати і костюми найрізноманітніших відтінків червоного, синього, зеленого. Навіть білий халат медсестри не можна назвати тепер нудним нестандартний крій, контрастна обробка, вишивка, яскрава фурнітура ... І це лише побіжний погляд по сторінках каталогів.

Як не дивно, саме сучасний споживач визначає напрямок розвитку ринку спецодягу, взуття та засобів індивідуального захисту. Все просто: нові вимоги до зовнішнього вигляду працівників породили нову послугу для більшості компаній розробка корпоративного стилю. Певна колірна гамма, єдиний стиль, обов'язкова наявність логотипу тепер атрибути всіх моделей зимового і літнього сезонів від простих традиційних (костюми, комбінезони, халати) до професійних комплектів спеціального призначення (для працівників дорожніх служб, автосервісу, охоронних структур і т. д.). Що ж, єдність корпоративної стилістики важлива складова будь-якого бізнесу!

Не можна обійти стороною і той факт, що більшість друкованих та інтернет-каталогів спецодягу все ретельніше опрацьовуються в питанні тематичної градації і більш детальної спеціалізації кожного з видів захисної одягу та засобів індивідуального захисту. Навіть малознайомій з цією областю споживачеві легко знайти потрібну модель або предмет. Безумовно, особливої ​​швидкістю і зручністю відрізняється інтернет-пошук в каталогах, але друковані глянцеві сторінки наочніше передають істинний колір і фактуру тих товарів, які пропонують компанії спецодягу. До того ж монітор з інтернет-сторінками не замінить товстий, яскравий, різнокольоровий журнал з картинками, який приємно погортати, сидячи в кріслі.

Отже, спецодяг зазнала ряд істотних змін, пов'язаних з логічними вимогами, які висуває до робочому одязі сучасний споживач. Віяння західної моди, поява нових матеріалів, тенденції ринку спеціалізованого одягу і ЗІЗ, вектори розвитку бізнесу, все це накладає відбиток на вибір крою, кольору, атрибутики робочого костюма.

Спецодяг стає важливою ланкою стратегії розвитку сучасних спеціалізованих компаній і підприємств!