Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Вітаємо всіх працівників ЖЕК! 17 березня 2013

Працівники галузі невтомно піклуються, щоб у наших оселях завжди була вода, газ, тепло і світло, щоб радували око парки і сквери, вулиці і дороги, двори і під'їзди. І сьогодні ми відзначаємо Ваше професійне свято!

На сьогоднішній день важко уявити наше життя без стабільної цілодобової роботи цих багатофункціональних служб.

Згідно Указу Президента України день працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в третю неділю березня як професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Працівники галузі невтомно піклуються, щоб у наших оселях завжди була вода, газ, тепло і світло, щоб радували око парки і сквери, вулиці і дороги, двори і під'їзди.

Високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справі работніковжіліщно-комунального господарства і побутового обслуговування населення — основа гарного настрою людей, гарантія соціальної стабільності і громадського спокою.

Колектив компанії"СВАН" щиро вітає всіх працівників житлово-комунальної сфери з професійним святом!

А Ви готові до нової історії разом з компанією "СВАН"? Слідкуйте за останніми оновленнями новин на нашій офіційній сторінці в Twitter!