Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Вітаємо всіх фармацевтів! 14 вересня 2012

Колектив компанії СВАН вітає усіма нами шанованих співробітників фармацевтичної галузі з професійного святом!

День фармацевтичного працівника встановлений Указом Президента України № 1128/99 від 7 вересня 1999 року.

У третю суботу вересня понад 350 тисяч представників цієї галузі промисловості України відзначають своє професійний свято.

Населення України забезпечено широким асортиментом лікарських засобів українського та іноземного виробництва. Українські ліки експортуються в 25 країн світу.

В даний час фармацевтичні підприємства України виробляють лікарські засоби майже всіх лікарських форм (тверді, рідкі, порошкоподібні). Основними групами продукції є серцево-судинні препарати, анальгетики, вітаміни, засоби для лікування респіраторної, ендокринної та шлунково-кишкової системи, а також антибіотики.

Перспективним напрямком фармацевтичної діяльності в Україні вважається виробництво генериків (іншими словами, лікарських засобів, що випускаються після закінчення терміну дії патенту на оригінальний препарат). Генерики, як відомо, за ціною значно дешевші за імпортні аналоги. При цьому практично відсутні оригінальні препарати, що вимагають значних матеріальних засобів і часу на розробку.

На фармацевтичному ринку України працюють близько 10 тисяч аптек, більше 5 тисяч аптечних пунктів, 6 тисяч аптечних кіосків, майже тисяча аптечних складів, 7 тисяч лікувально-профілактичних закладів та в цілому більше 5 тисяч фармацевтичних організацій.

Колектив компанії "СВАН" щиро вітає всіх наших теперішніх та майбутніх клієнтів з професійним святом.

А ви готові до нової історії разом з компанією СВАН?