Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Вітаємо зі святом 8 Березня! 07 березня 2015

До цього свята ми звикли з самого дитинства, не замислюючись про те, що ми, власне, святкуємо. Ми зжилися з ним, як з Новим Роком або 23 лютого. Така традиція. І останнім часом ми навіть забули про офіційну назву Міжнародний жіночий день, а відзначаємо його як свято весни. Цікаво, але тільки на території СРСР він став дійсно жіночим днем.

До свята 8 Березня ми звикли з самого дитинства, не замислюючись про те, що ми, власне, святкуємо.

Нам він звичний також, як і Новий Рік або 23 лютого. Така традиція. Однак, останнім часом ми навіть забули про офіційну назву Міжнародний жіночий день і відзначаємо його як свято весни. Цікаво, але тільки на території СРСР він став дійсно жіночим днем.

Більш того, в стародавньому Римі теж існував жіночий день (аналог 8 березня), який відзначали матрони & ndash; вільно народжені жінки. Заміжні жінки отримували від своїх чоловіків подарунки, їх оточували любов'ю і увагою. Не забували і про рабинь. Господарі їх також обдаровували. Крім того, господиня будинку дозволяла невільницям в цей день відпочивати. Римлянки одягалися в цей день в найкращий одяг і йшли в храм богині Вести & ndash; берегині домашнього вогнища.

Вітаємо з 8 березня!

Дорогі наші жінки!

Від щирого серця вітаємо Вас з прекрасним святом - Днем 8 М арту

Бажаємо Вам нев'янучої краси, здоров'я і терпіння!

Будьте найбажанішими, яскравими і щасливими!

З повагою,

колектив компанії "СВАН".

А Ви готові до нових історій разом з компанією"СВАН". Також Ви можете бути в курсі останніх подій, відвідавши нашу офіційну сторінку в Twitter?