Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Вітаємо з днем Юриста! 08 жовтня 2012

Колектив компанії "СВАН" вітає всіх юристів України, які стоять на захисті інтересів громадян нашої держави!

День юриста почав відзначатися в Україні по Указу Президента №1022 /97 від 16.09.1997 р Це свято, яке об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захист прав і свобод українців .

Даний професійне свято людей, все життя яких повинна підпорядковане гаслу « Знати право, служити праву, захищати право & raquo ;, відзначається щорічно 8 жовтня.

Для нашого суспільства професія юриста дуже важлива, адже саме зараз, коли відбувається процес розвитку правової держави в Україні, перш за все на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання затвердження принципу верховенства права, удосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури українців.

З державою все в порядку, — вважають юристи, — якщо його основний Закон, Конституція, які не обмежує права і свободи громадян, а, навпаки, збільшує зону цих свобод. В Україні, державі з вміло написаною конституцією і & nbsp, не дуже вміло виконуваними законами спеціальність юриста займає лідируючі позиції.

Колектив компанії "СВАН" вітає всіх юристів України з професійним святом і бажає успіхів у кар'єрній діяльності!

А ви готові до нової історії разом з компанією "СВАН"?