Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Якісне зимове взуття від СВАН! 17 грудня 2014

Компанія "СВАН" завжди дбає про своїх клієнтів і покупців, і що б ви не мерзли, дорогі наші, пропонуємо Вам з наявності зі складу якісне зимове робоче взуття.

Зима найвеселіша пора року! Ці дитячі ігри в сніжки, коли всюди мило посміхаються снігові баби, дитячі перегонки на санках, ніжне пощіпованіе легкого морозу. Це все викликає тільки позитивні емоції в кожного людини.

Але крім приємних моментів як правило існують і повсякденні клопоти. Особливо це відчувається коли твоя робота вимагає постійного руху не тільки в приміщенні, але і на вулиці в холодну пору року.

Компанія "СВАН" завжди дбає про своїх клієнтів і покупців, і що б ви не мерзли, дорогі наші, пропонуємо Вам в наявності зі складу якісну зимове робоче взуття.

Спецвзуття СВАН

Постійні наші клієнти неодноразово переконалися в якості, прочносності і теплоізоляції даної продукції. Робоче взуття виготовлена ​​з натуральної шкіри і має відповідні європейські сертифікати качеста. До вашої уваги, представлені популярні моделі:

1. Черевики утеплені"BTpuOC" - з імніе черевики європейської якості на хутряній підкладці з металевим підноском, клас захисту EN 345 ​​S1, матеріал верху - натуральна шкіра, подвійний поліуретан, антишокова система, КЩС, МБС, противоскользящий протектор за найвигіднішою ціною - 378,54 грн з ПДВ за пару.

2. Бурки з калошами - бурки з вовняного сукна з калошами за ціною 142,02 грн з ПДВ за комплект.

Так що поспішайте придбати свою пару цих чудових робочих черевиків,  не втрачайте свого дорогоцінного часу! СВАН - це та компанія, в якій Вам з радістю завжди допоможуть!

А Ви готові бути в курсі останніх подій ринку забезпечення безпеки працівника разом з компанією" СВАН"? Ви можете слідкувати за останніми оновленнями наших новин на офіційній сторінці Twitter?

@svanuniform