Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Рукавички з ПВХ. Питання та відповіді 28 жовтня 2015

Робочі бавовняні рукавички з покриттям ПВХ є універсальним засобом захисту. Є ряд питань, відповіді на які необхідно знати кожному працівнику і фахівцю з ОП ...

Рукавички з ПВХ покриттям

Робочі х/б рукавички з ПВХ покриттям є недорогим, легким і зручним засобом для захисту рук, яке можна носити самостійно або в якості підкладки під інші види рукавичок. Завдяки відсутності швів, зменшується вірогідність роздратування або потертості шкіри. Вони досить еластичні, тому допомагають виконувати різні види робіт, не залишають відбитки пальців на продукції і оберігають її.

Рукавички в питаннях і відповідях

  1. Які види покриття можуть бути у х/б рукавичок?

Х/б рукавички можуть бути з ПВХ покриттям високих і низьких класів з різними видами нанесення, такі як: точки (самі поширені), хвиля, протектор. В особливих випадках на деякі рукавички може бути завдано ПВХ за індивідуальними трафаретами, тоді малюнок на виробі буде відповідати йому і може бути практично будь-яким.

  1. Які основні переваги використання х/б рукавичок з покриттям ПВХ?

Робочі х/б рукавички з ПВХ є загальноприйнятим засобом захисту від механічних пошкоджень шкіри, подразнень, дерматитів, мікрорастяженій зв'язок.

При використанні рукавичок з ПВХ точкою при підйомі слизьких предметів напруга м'язів знижується на 34-69%.

  1. Яка класифікація х/б рукавичок?

Бавовняно-паперові (х/б) рукавички бувають різних видів і поділяються за кількістю ниток, з яких вони в'яжуться, якості, складу пряжі, класу в'язки.

  1. З скількох ниток проводиться в'язка х/б рукавички?

Рукавички можуть бути пов'язані з різної кількості ниток, зазвичай від 3-х до п'яти (в розмові вони зазвичай так і називаються в будь якій кількості ниток: трехніткі, четирёхніткі, пятініткі). Як правило, рукавички з великою кількістю ниток володіють більш щільною в'язкою, більшу міцність і масою, але це залежить від якості пряжі.

  1. Що таке "текс"?

Взагалі текс самої нитки відповідає її масі при довжині в кілометр. 1 текс дорівнює 1 граму на кілометр нитки.

Текстура вироби - це показник щільності х/б рукавички, який пропорційний її масі і характеризує сумарну товщину ниток, з яких вона зроблена.

Наприклад, якщо в четирьохнитці (рукавичці з 4 ниток) використана стандартна пряжа №20/1, то текс рукавички буде 1000/20 (пряжа) * 4 нитки = 200, а якщо в неї вшивається додаткова поліефірна нитка (для еластичності) з текс 18, то текс рукавички буде дорівнює 200 + 18 = 218. & nbsp;

Так само з пятіниткой: 1000/20 * 5 ниток = 250 текс.

  1. Що таке клас в'язки?

Клас в'язки - це характеристика х/б рукавички, відповідна числу петель на дюйм. Чим вище клас в'язки, тим щільніше рукавичка, вище її якість і тим приємніша вона для рук.
Який вага рукавичок хб з ПВХ і без?
Середня вага хб рукавичок становить 33 грама для трёхніткі, 40 грам для четирёхніткі, 50 грам для пятініткі.
Рукавички х/б з ПВХ важче аналогічних хб рукавичок без покриття приблизно на 10-12 грам (за рахунок додавання ПВХ).

Бавовняні рукавички з покриттям ПВХ є універсальним засобом захисту: доступним і зручним!

Де можна придбати рукавички з ПВХ покриттям?

Рукавички з ПВХ покриттям ви завжди можете придбати в нашому інтернет-магазині. У широкому асортименті представлені різні моделі, які ви можете купити оптом за доступною ціною. Доставка здійснюється в будь-яке місто України, або, ви можете забрати замовлення самовивозом, ми знаходимося в місті Харків.