Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Полювання на "Акцію місяця" відкрита! 11 грудня 2013

Дорогі наші клієнти! Напередодні Нового року "СВАН" приготував для Вас черговий сюрприз! Це нова рубрика під назвою "Акція місяця" з пропозиціями для найвимогливіших покупців!

Усім Вам давно вже знайома наша постійна рубрика "Топ-5 товарів СВАН", де Ви можете придбати п'ять акційних товарів зі знижкою за найнижчими цінами.

На додаток цієї рубрики пропонуємо Вам ознайомитися з нашим новим прайс-листом "СВАН" "Акція Місяця - Грудень 2013". У даній рубриці представлені товари дійсно за зниженими цінами як окремо, так і в комплексі з іншими товарами. Якщо акція, то акція теж повинна бути чесною:)

У чому відмінність між цими, з першого погляду, схожими рубриками?

Перше нововведення, - на відміну від рубрики " Топ-5 товарів СВАН" дана рубрика дозволить Вам придбати комплекти спецодягу (кілька товарів) ще за більш вигідними цінами.

Друге - це період дії акції, нова рубрика триває протягом поточного місяця, а " Топ-5 товарів СВАН " триває всього один тиждень.

Третє - рубрика " Акція місяця СВАН" розміщена на головній сторінці чинного прайс-листа, який Ви можете завантажити в нижній шапці на головній сторінці та на будь-якій сторінці нашого сайту в додатковому меню зліва.

Розпродаж

І ще, не забуваємо про головні умовах дії акції:

1. Акція діє на вказаний товар за умови його наявності на сладі;

2. Акційні ціни дійсні при умови оплати товару в період дії акції при мінімальній сумі замовлення від 1000 грн. з ПДВ;

3. Акційний товар обміну та поверненню не підлягає.

Як Вам така пропозиція? Ми намагаємося зробити Ваші покупки ще більш комфортними, а Ви поспішаєте придбати свій комплект спецодягу за акційною ціною!

Кількість акційних товарів обмежена! "Акція Грудень-2013" діє до 31 грудня 2013 р

А Ви готові до нових акційних пропозицій від компанії " СВАН"? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter!

 

Акційна пропозиція