Избранное всего: 0
Полювання на "Акцію місяця" відкрита! 11 грудня 2013

Дорогі наші клієнти! Напередодні Нового року "СВАН" приготував для Вас черговий сюрприз! Це нова рубрика під назвою "Акція місяця" з пропозиціями для найвимогливіших покупців!

Усім Вам давно вже знайома наша постійна рубрика "Топ-5 товарів СВАН", де Ви можете придбати п'ять акційних товарів зі знижкою за найнижчими цінами.

На додаток цієї рубрики пропонуємо Вам ознайомитися з нашим новим прайс-листом "СВАН" "Акція Місяця - Грудень 2013". У даній рубриці представлені товари дійсно за зниженими цінами як окремо, так і в комплексі з іншими товарами. Якщо акція, то акція теж повинна бути чесною:)

У чому відмінність між цими, з першого погляду, схожими рубриками?

Перше нововведення, - на відміну від рубрики " Топ-5 товарів СВАН" дана рубрика дозволить Вам придбати комплекти спецодягу (кілька товарів) ще за більш вигідними цінами.

Друге - це період дії акції, нова рубрика триває протягом поточного місяця, а " Топ-5 товарів СВАН " триває всього один тиждень.

Третє - рубрика " Акція місяця СВАН" розміщена на головній сторінці чинного прайс-листа, який Ви можете завантажити в нижній шапці на головній сторінці та на будь-якій сторінці нашого сайту в додатковому меню зліва.

Розпродаж

І ще, не забуваємо про головні умовах дії акції:

1. Акція діє на вказаний товар за умови його наявності на сладі;

2. Акційні ціни дійсні при умови оплати товару в період дії акції при мінімальній сумі замовлення від 1000 грн. з ПДВ;

3. Акційний товар обміну та поверненню не підлягає.

Як Вам така пропозиція? Ми намагаємося зробити Ваші покупки ще більш комфортними, а Ви поспішаєте придбати свій комплект спецодягу за акційною ціною!

Кількість акційних товарів обмежена! "Акція Грудень-2013" діє до 31 грудня 2013 р

А Ви готові до нових акційних пропозицій від компанії " СВАН"? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter!

 

Акційна пропозиція