Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Відзначаємо всі разом день маркетолога! 25 жовтня 2012

Вітаємо всіх колег-маркетологів з професійним святом! Саме Ви робите незабутнім образ кожної компанії в особі клієнтів!

Що стоїть і гідна того, щоб пишатися їй, професія, доля тих, без кого в наш час не може працювати ні одна серйозна компанія. Звичайно ж, мова йде про маркетологів .

За збігом обставин, з безлічі що відзначаються офісними працівниками професійних свят, саме день маркетолога в нашій країні чомусь залишився обділеним увагою.

До Вашого відома, маркетинг офіційно з'явився ще в СРСР більше 30 років тому, в 1975 року. 25 жовтня була створена « управління по маркетингу і рекламі » в Міністерстві Зовнішньої Торгівлі СРСР яке займалося просуванням вітчизняної продукції на зарубіжних ринках. Так в СРСР з'явився легальний маркетинг.

Cамо слово реклама походить від латинського reclamare - викрикувати. Як інформують культурологи, у древніх римлян пишні процесії, завершальні урочисті події також включали елементи реклами: хвалебні промови і демонстрацію здобутих у боях трофеїв. У Середньовіччі рекламна конкуренція відбувалася головне в закликах торговців, криках рознощиків і бродячих ремісників.

Звичайно ж, в ті часи професія була рідкістю. Але і тепер, коли маркетолог є в будь-який поважає себе компанії, його професійне свято як і раніше & nbsp, не має офіційної дати.

2012 рік показав значне збільшення попиту на професіоналів в області маркетингу, реклами і будівництва. У період кризи ці області фінансувалися за залишковим принципом, а Будбізнес і зовсім був у глибокій комі. Тепер, після декількох років застою, їх зарплати ростуть значно швидше.

Варто відзначити, що незважаючи на популярність професії, вона до цих пір не має офіційної дати свята.

А Ви готові до нової історії разом з компанією "СВАН"?