Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Відзначаємо свято Івана Купала! 07 липня 2012

Молодь, багаття, вінки, опудало, квітка папороті ... Зрозуміло, що мова піде про свято Івана Купала. 7 липня - один з найдивовижніших, загадкових свят. З особливим трепетом завжди очікували це свято юнаки і дівчата. Адже всі вони щиро вірили, що в ніч з 6 на 7 липня можна дізнатися свою долю, чи будеш в наступному році в парі, або судилося тобі вийти заміж, одружитися ...

Молодь, багаття, вінки, опудало, квітка папороті ... Зрозуміло, що мова піде про свято Івана Купала .

7. липня - один з найдивовижніших, загадкових свят. З особливим трепетом завжди очікували це свято юнаки і дівчата. Адже всі вони щиро вірили, що в ніч з 6 на 7 липня можна дізнатися свою долю, чи будеш в наступному році в парі, або судилося тобі вийти заміж, одружитися ...

Традиційно починалися святкування увечері 6 липня . Дівчата споряджали опудало Марени і починали водити навколо неї хороводи, співали жартівливі пісні. Незабаром з'являлися хлопці. Юнаки забирали Марену - і дівчата були змушені робити іншу, ще краще. Коли їм вже набридало водити хороводи і співати, дівчата кидали опудало в воду.

Івана Купала

Цим часом хлопці робили інше опудало - Купала . У нього розпалювали велике вогнище. Згодом, коли до хлопців приєднувалися дівчата, починалися святкові гри.
Вважалося, що пара закоханих обов'язково повинна перестрибнути через багаття , тримаючись за руки і не розриваючи їх. І тоді вони неодмінно скоро поберуться і будуть жити разом все життя . Крім того, здавна вірили, що таким чином можна очистити свою душу.

І куди ж без гідний ? Вже зовсім пізно ввечері дівчата пускали на воду заздалегідь сплетені вінки . Кожна з дівчат намагалася, щоб її вінок був найкращим і обов'язково відрізнявся від інших. Для цього вплітали яскравий великий квітка або свічку . А кожен з хлопців на протилежному березі намагався зловити вінок своєї коханої. Це був ще один знак, що бути їм в парі все життя.

Незмінним символом купальської ночі є квітка папороті . Найвідважніші юнаки відправлялися опівночі в ліс з надією побачити цю квітку і зірвати його.

Івана Купала

Є ще багато незвичайних цікавих купальських традицій. Адже чим як звичаями і обрядами багатий український народ. А поки можете підготуватися до свята Івана Купала, виготовивши чудовий вінок з живих квітів.

Колектив компанії "СВАН" бере участь у всенародному гулянні.

А ви готові до нової історії разом з компанією СВАН?