Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Вогнезахисна тканина Гефест 420 — головні особливості та переваги 01 березня 2018

Для пошиття спецодягу пропонуємо купити тканину Гефест 420, яка має надзвичайну популярність і на практиці засвідчила свою термічну безпечність, а також надійний захист від дії агресивних і небезпечних чинників. Матеріал призначений для інтенсивного використання в складних умовах у всіх галузях промисловості, особливо за наявності високого ризику виникнення пожеж, вибухів, статичної електрики, що спричиняє трагічні наслідки.

Ця тканина для костюма зварювальника є найкращим вибором, оскільки вона захищає від пропалювання іскрами й забезпечує стікання крапель розпеченого металу. Унікальний матеріал Gefest у такому:

  • має високий ступінь вогнезахисних властивостей;
  • гарантує захист від бризок розплавленого металу;
  • захищає від теплового випромінювання;
  • має мінімальну усадку при промисловому пранні;
  • нейтралізує поверхневий заряд статичної електрики;
  • гігроскопічний, пропускає повітря, м'який на дотик;
  • міцний, зносостійкий, зберігає свої властивості після багаторазового прання.

Усе про склад тканини Гефест 420

Пряжа з довговолокнистої бавовни й сатинового переплетення нитки 4/1 є головною перевагою матеріалу, завдяки цьому забезпечується висока поверхнева щільність. Завдяки кільцевому прядінню та переплетенню сатинових ниток поверхня гладка, розпечені бризки металу плавно стікають по одягу вниз, не допускаючи пропалювання.

Спеціальна вогнестійка обробка підвищує корисні властивості тканини й забезпечує додаткову міцність. Робочий одяг із тканини Гефест 420 знижує ризик наслідків від дії електричної дуги й раптових опіків. Наш інтернет-магазин пропонує купити вогнестійку тканину Гефест 420, ціна на яку значно нижча, ніж на інших сайтах. Це легко пояснити тим, що наша продукція надходить безпосередньо від постачальника, без посередників, що гарантує високу якість.