Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Вогнетривка, водовідштовхувальна тканина Вулкано 260 28 лютого 2018

Лінійка FireLine пропонує до уваги високоякісну тканину нового покоління «Вулкано 260», спецодяг із якої вже засвідчив свої безпечні властивості в різних виробничих умовах.

Нейлонова тканина вулкано 260 отримана шляхом переплетення нейлонових і бавовняних кручених ниток, проте головною фішкою в технології виготовлення є додавання вуглецевої нитки. Це надає тканині:

  • високу термостійкість;
  • надзвичайну механічну міцність;
  • стійкість до хімічного агресивного середовища;
  • здатність абсорбції;
  • стійкість до статичної електрики.

У складі тканини переважають бавовняні волокна, завдяки чому одяг має високу гігроскопічність і забезпечується доступ повітря, а наявність нейлонової нитки надає тканині легкості й шовковистості.

Де застосовується тканина Вулкано 260?

Вогнестійку, вологонепроникну тканину Вулкано 260 широко використовують для пошиття спецодягу в металургійній, газовій, нафтопереробній промисловості, а також АЗС, АГЗ та інших галузях, де потрібен захист від непередбачених і небезпечних умов праці. Доведено, що вогнестійка тканина з нейлоном зберігає свої властивості після 100 промислових прань.

Тканина Вулкано 260 відповідає вимогам міжнародних стандартів і європейським нормам гігієнічної та екологічної безпеки, що підтверджують відповідні сертифікати. Купити Вулкано 260 можна на сторінці нашого сайту, де запропонований величезний вибір кольорів природних відтінків, звдяуи чому можна пошити спецодяг у корпоративному стилі. Ще однією особливістю тканини є її вартість, яка цілком доступна й відповідає якості, тому поспішайте замовити тканину Вулкано 260, і пошитий одяг для робочих і спеціалістів буде безпечним та практичним.