Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Вогнестійка тканина Електра — надійний захист і безпека на виробництві 05 квітня 2018

Ринок вогнестійких тканин спеціального призначення постійно поповнюється новими найменуваннями, де тканина Електра 320 посідає передові позиції. Її широко використовують для пошиття спецодягу працівникам нафтогазової промисловості, металургійних підприємств, МНС, вона прекрасно зарекомендувала себе для роботи у вибухонебезпечному середовищі.

Це досить короткий перелік галузей виробництва, де надійна тканина Electra виконує свою захисну функцію, і його можна довго продовжувати. Спецодяг із вогнестійкої тканини Електра 320 широко використовують на підприємствах із високим ступенем ризику виникнення пожеж, вибухів, прямих контактів із розплавленим металом і будь-якими нагрівальними приладами.

Яскравим прикладом може стати використання тканини для костюма зварювальника, усі її параметри відповідають забезпеченню захисту, а завдяки гладкій структурі поверхні іскри й бризки розпеченого металу швидко стікають униз, запобігаючи пропалюванню. Матеріал відповідає високому рівню якості й комфорту та представлений у широкій кольоровій палітрі.

Склад тканини Електра 320 і її основні характеристики

Пилонепроникна, вогнестійка тканина Електра 320 має сатинове переплетення, завдяки якому матеріал гладкий та шовковистий. У його складі міститься 99% бавовни й 1% антистатичних ниток, які запобігають накопиченню статичної електрики на поверхні одягу. Унікально підібраний склад дозволяє зарахувати матеріал до екологічно чистих видів, він має такі переваги:

  • забезпечує захист в екстремальних умовах;
  • має гігроскопічність і забезпечує доступ повітря;
  • не викликає алергічних реакцій та подразнень;
  • вогнетривке просочення зберігається навіть після багаторазового прання.

Купити тканину єлектра 320 можна на сторінці нашого сайту в інтернеті, завдяки тісній співпраці з постачальниками ми самі можемо регулювати вартість товару, тому вигідна ціна відповідає ідеальній якості тканини.