Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Вогнестійка сумішева тканина Селен 7 — надійний захист на виробництві 09 травня 2018

Ризик ураження вогнем мають багато професій, тому для пожежників, працівників сталеливарних цехів, кочегарів, ковалів і працівників інших спеціальностей важливо запобігати травматизму на виробництві. Техніка безпеки диктує свої умови й ставить особливі вимоги до спецодягу, який повинен надійно захищати від бризок розпеченого металу, електричної дуги та дії інших негативних чинників.

На даний час застосування нових технологій дозволило спеціалістам розробити матеріали нового покоління, серед яких слід виокремити тканину з вогнезахисною обробкою Селена 7. Робочий одяг, виготовлений із даного матеріалу, широко використовують у багатьох галузях промисловості.

Основні характеристики вогнестійкої сумішевої тканини селена 7

Особливість тканини полягає в сумішевому складі, а саме переплетенні натуральних бавовняних волокон і нейлону, що робить її зносостійкою й міцною. Головний акцент виробник зробив на вогнетривкі матеріали в складі волокна, завдяки чому працівник захищений від серйозних травм, опіків, потрапляння іскор і бризок розпеченого металу. Отже, термостійка тканина селена 7 забезпечує надійний захист та має такі характеристики:

  • відзначається міцністю й зносостійкістю;
  • не реагує на тепловий вплив короткочасного характеру;
  • стійка до частого прання, після якого зберігає всі свої властивості;
  • не мнеться, її легко прати, швидко висихає.

Купити термостійку тканину Селена-7 можна в нашому інтернет-магазині, де запропонований широкий спектр кольорів, із яких можна вибрати потрібні відтінки. Оптова ціна тканини буде набагато дешевша, а якщо продумати моделі для створення корпоративному стилю й замовити пошиття спецодягу, вартість замовлення окупиться. Завітайте на наш сайт і зробіть замовлення, товар завжди є в наявності.