Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Оновлена версія сайту SVAN.COM.UA! 29 жовтня 2015

Хочемо поділитися з Вами довгоочікуваної версією 2.0. корпоративного сайту svan.com.ua! Намагаючись постійно бути ближче до наших клієнтів ми зробили перебування на нашому сайті комфортним як ніколи!

Хочемо поділитися з Вами оновленою версією 2.0. корпоративного сайту svan.com.ua!

Намагаючись постійно бути на крок ближче до наших клієнтів, ми зробили перебування на нашому сайті комфортним як ніколи. Ми запустили сайт з зрозумілим дизайном і зручною навігацією, що дозволить Вам максимально комфортно оформляти замовлення онлайн 24/7.

Представляємо Вашій увазі адаптивну верстку сайту svan.com.ua на прохання численних користувачів, які з радістю будуть відвідувати наш сайт з мобільних пристроїв - тепер і Вам буде комфортно).

Ну і безпрецедентний функціонал на ринку забезпечення безпеки робітників - це функціонал ДІЗНАТИСЯ СТАТУС ЗАМОВЛЕННЯ . Тепер   Ви зможете перевірити актуальний статус Вашого замовлення і точно дізнатися: чи отримали ми його, відправлений Вам продукт і зарахований чи Ваш платіж. Для того, щоб дізнатися статус замовлення, потрібно ввести в форму НОМЕР ЗАМОВЛЕННЯ, який Ви отримали після оформлення замовлення. Також Ви маєте можливість за допомогою сервісу трекінгу дізнатися актуальну дата виконання Вашого замовлення - з нами максимально зручно і Ви плучает 100% -ву гарантія виконання замовлення точно в строк.

Ми раді розділити з Вами цей момент, адже разом з Вами і розвивається наша компанія.

Окрема подяка команді розробників компанії ARTJOKER за наполегливу працю і терпіння протягом останніх 10 місяців.

PS Користуйтеся і насолоджуйтеся!