Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Новинка! Спецодяг з армідних тканин 22 серпня 2017

Спецодяг енергетиків, металургів, працівників нафтової й газової промисловості, а також військовиків, пілотів-випробувачів, пожежників та інших небезпечних професій повинен мати високі захисні властивості, бути зручним і комфортним.

Щорічно фахівці розробляють нові різновиди захисних тканин, здатних захистити працівників від серйозних і важких травм та зберегти їм життя. Так, наприклад, нещодавно на міжнародній виставці «MIOGE 2017», що відбувалася в Москві, був представлений ​​спецодяг з армідної тканини. Провідні інженери та фахівці з охорони праці перевіряли тканину на безпечність, міцність й наявність антистатичних властивостей. Результати випробувань повністю їх задовольнили, більше того, офіційні представники виставки відзначили, що й у подальшому готові підвищувати безпеку працівників, використовуючи інноваційні технології для виготовлення тканин нового покоління.

Вогнетривкий армідний матеріал — тканина для термінаторів!

Неймовірні можливості має полімерна армідна тканина, яку широко використовують у різних галузях промисловості, а одяг із неї робить свого власника невразливим. Не дивно, що бронежилети, куртки, костюми й каски виготовлені з використанням цього унікального матеріалу, адже армідне волокно має високу міцність і термостійкість.

Матеріал не плавиться, а його структура починає руйнуватися тільки за температури понад 500оС, він не горить і не тліє, а відкритий вогонь витримує до 1 хвилини. Промисловість випускає такі види тканин, створені на основі армідних волокон:

  • Кевлар — матеріал абсолютно не реагує на тепловий вплив короткочасного характеру;
  • Таврон — аналог кевлару, японських виробників, відзначається пружністю й міцністю;
  • СВМ — синтетична високоміцна тканина, що відрізняється від кевлару складом;
  • Номекс — порівняно з іншими армідами набагато еластичніший, широко використовується для пошиття одягу в авіації та суднобудуванні;
  • Кермель — м'яка й зручна тканина, приємна на дотик, використовується для пошиття одягу у військовій сфері;
  • Арселон — аналог номексу виробництва Росії, легкий, еластичний, має прекрасні діелектричні властивості, широко використовується для пошиття спецодягу для професій із підвищеним рівнем небезпеки.

Слід зазначити, що найкраще зарекомендував себе одяг, виготовлений з армідних волокон у поєднанні з полімерними матеріалами, у всякому разі застосування передових методів захисту із використанням тканин нового покоління гарантує найвищий рівень безпеки.