Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Наша компанія стала офіційним дилером NEO TOOLS 23 серпня 2017

Продукція високотехнологічного польського виробника NEO TOOLS сьогодні доступна всім охочим, і найкращою новиною є той факт, що наша компанія стала офіційним представником відомого у всьому світі бренду NEO TOOLS. Ми раді представляти цю відому на весь світ торгову марку й забезпечувати своїх покупців товарами високої якості за найвигіднішими цінами.

Пропонуємо до уваги всі наявні колекції компанії NEO TOOLS!

Багаторічна співпраця з відомим польським брендом дозволила офіційно представити його українським споживачам, і наша компанія має для цього всі права й необхідну платформу, а також власне виробництво, яке відповідає всім нормам та стандартам європейської якості.

Сучасне обладнання для виготовлення продукції, використання інноваційних матеріалів і технологій робить продукцію популярною й запитаною на українському ринку. Ставши дилером відомого виробника NEO TOOLS, наша компанія здобула такі переваги:

  • виготовляти та купувати продукцію високої якості в широкому асортименті;
  • можливість самостійно регулювати й встановлювати ціни на товар;
  • проводити рекламні акції, створювати програми лояльності та встановлювати знижки на всі вироби;
  • набувати досвіду й навчатися у фахівців високого класу;
  • забезпечення рекламної підтримки в просуванні продукції;
  • здійснювати прямі поставки від виробника.

Сьогодні наша компанія пропонує до уваги нові оригінальні розробки й проекти відомого бренду, ставши офіційним дилером компанії NEO TOOLS, наша команда здобула унікальну можливість розвивати вигідний та успішний бізнес.