Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Мембранні тканини. Розбираємося разом! 25 лютого 2013

А Ви в курсі, що мембрана - це не тканина, в більшості випадків вона є найтоншою полімерною плівкою. Застосувань у цій плівки безліч, але нас цікавить те, що ближче до тіла - одяг і взуття. Сама по собі мембрана, штука дуже примхлива і вразлива, але при цьому володіє чарівними властивостями: при певних умовах не пропускає воду і вітер, але відводить піт у вигляді пари.

А Ви в курсі, що мембрана це не тканина, в більшості випадків вона є найтоншою полімерною плівкою. Застосувань у якій безліч, але нас цікавить те, що ближче до тіла одяг та взуття. Сама по собі мембрана, дуже примхлива і вразлива, але при цьому володіє унікальними властивостями: при певних умовах не пропускає воду і вітер, але має здатність відводить піт у вигляді пари.

Гріх було не скористатися, тому настільки ніжну натуру стали захищати різними тканинами. Так народився симбіоз міцності і хороших експлуатаційних властивостей мембранні тканини.

 

Мембранні тканини

За конструкцією мембранні тканини розрізняються на: двошарові, тришарові і двох-з-половіновие. Верхній шар покликаний захищати мембрану від механічних пошкоджень, зрадити міцності, порадувати володаря шмотки яскравим розфарбуванням і добре засвоювати водовідштовхувальне просочення. Водовідштовхувальне просочення не панацея, на відміну від мембрани вона змивається.

Підкладкова тканину необхідна для кращого розподілу вологи, в деяких випадках для тепла і знову ж для захисту мембрани від механічних пошкоджень з внутрішньої сторони. Якщо її не використовувати, мембрана просто буде стиратися про вашу одяг.

Мембранний шар

 

У тришарових тканинах склеєні разом зовнішня тканина, мембрана і внутрішня підкладка, що забезпечує більш швидке висихання промокнувшей тканини і додає міцності, але знижуються дихаючі здатності.

 

Склад мембранних тканин

 

У двошарових тканинах склеєні тільки зовнішня тканина з мембраною і використовується вільно висить підкладка. Вироби з такої тканини більш м'які і еластичні, краще дихають, а також більш бютжетние.

 

Мембрана

У так званих"двох-з-половінових" тканинах підкладку скасували, а замість неї на мембрану з внутрішньої сторони завдали захищає від механічних пошкоджень шар. Зазвичай це принт. Вони в свою чергу вийшли максимально легкими і компактними.

Корисність мембрани визначають два основні показники: водостійкість і паропроникність.

Не складно здогадатися що водостійкість параметр, який відповідає за захист від дощу, мокрого снігу, тобто від води потрапляє зовні на мембрану. Водостійкість показує висоту водяного стовпа, яку витримує тканина не пропускаючи. Чим більше міліметрів водяного стовпа, тим краще.

Якщо ви не потієте значить ви померли =)

Здорова конкуренція двигун прогресу. Варто розповісти, що інститут BHA Technologies, Inc. розробив мембрану eVENT ®. Вони використовували революційну технологію все тих же порових мембран, які не бояться миючих засобів, бруду, жиру, пилу, і додатковий захист у вигляді поліуретанового шару не потрібно і тому волога виводиться краще. Технологія заснована на модифікації поровой мембрани за рахунок якоїсь добавки, яка є секретом, яка сама входить до складу поровой мембрани і відштовхує бруд, жир.

Хоча одяг і взуття з мембраною не панацея і до вибору варто ставиться з усією серйозністю, воно стало гідною заміною одягу з минулого століття.

Новий одяг з використанням мембранних тканин

А Ви готові пізнавати нові технологічні тонкощі разом з компанією СВАН? Також Ви можете відвідати нашу офіційну сторінку в Twitter!