Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Найкращий одяг і взуття для медиків? 15 серпня 2017

Визнання й успіх будь-якого підприємства залежить від його репутації, і медична сфера не виняток. Насамперед медичні працівники мають викликати довіру у своїх пацієнтів, і від їхнього зовнішнього вигляду залежить подальше спілкування, як кажуть, «зустрічають за одягом». Цей факт довели психологи, і як свідчать численні дослідження, здійснені в приватних клініках, від зовнішнього вигляду медичного персоналу залежить відвідуваність закладу

На щастя, час безформних білих халатів канув у забуття, і сьогодні сучасні медичні заклади повністю зруйнували стереотипи, що склалися. Тепер головний лікар будь-якої клініки може сам підбирати уніформу для медичного персоналу, що відповідатиме корпоративній культурі даного закладу.

Створення фірмового стилю медичної клініки

В умовах конкурентної боротьби між медичними закладами важливе значення має репутація закладу, і для розвитку бізнесу потрібні не тільки висококваліфікований персонал, новітні зразки обладнання, а й створення корпоративної культури, яка свідчить про те, що клініка надійна і їй можна довіряти.

Одним з елементів фірмового стилю є уніформа працівників, з обов'язковим нанесенням на одяг логотипу клініки. Сьогодні завдяки зусиллям дизайнерів та стилістів, які постійно пропонують новинки для медичної моди, можна підібрати якісний медичний одяг, де продумана до дрібниць кожна деталь і фірмові халати або костюми не тільки гарні, а й практичні.

Основні вимоги до медичного одягу

Незважаючи на деякі зміни й спрощення в медичному статуті, одяг медперсоналу повинен відповідати певним вимогам, наприклад, сприяти безпеці медичних дій, захищати медперсонал від прямих контактів із вірусами й бактеріями. Крім цього, він має бути:

  • міцним і довговічним;
  • бути стійким до бруду;
  • легко дезінфікуватися;
  • відштовхувати кров;
  • ергономічним;
  • мати антистатичні властивості.

Види сучасного медичної одягу та взуття

Безперечно, візитною карткою будь-якого лікувального закладу є білий медичний халат, що підкреслює чистоту й стерильність, котрі панують у даному закладі. Більше того, білий колір нагадує про високе звання лікаря й свідчить про його професіоналізм, а якщо вірити соціологам, то вже доведено, що він підвищує рівень самоповаги та самооцінки, а також сприяє визнанню пацієнтів.

Одяг для медсестри має бути зручним, практичним і модним. Тут дизайнери внесли свою лепту й створили жіночі халати-кімоно, а також короткі халати з різними елементами декору, які підкреслять індивідуальність і будуть завжди практичними. Жіночі медичні костюми можуть містити кольорові штани й блузи білого кольору з оздобленням у тон до штанів.

Чоловічий костюм може бути повністю кольоровим, мати вільний крій прямого силуету, а різноманітність фасонів може доповнюватися наявністю кишень і особливою застібкою.

Не можна залишити поза увагою взуття медперсоналу, яке повинне бути легким, міцним і натуральним. Ідеальним вибором може стати взуття WOCK CLOG, яке гарантує дотримання всіх необхідних гігієнічних стандартів. Взуття для хірургів слід вибирати особливо ретельно, оскільки операція може тривати не одну годину, і тому взуття має бути максимально зручним, мати ортопедичні устілки й вентиляційні отвори. Дуже важливо, щоб воно не ковзало по підлозі і його можна було стерилізувати в автоклаві. Сьогодні багато сучасних підприємства пропонують величезний асортимент медичного одягу та взуття, і кожен керівник завжди зможе підібрати для своїх працівників одяг, що відповідатиме корпоративному іміджу закладу.