Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Костюм «Зварювальник» — впевненість у своїй безпеці! 17 серпня 2017

Професія зварювальника пов'язана із загрозою ураження електричним струмом, під час роботи можна отримати травми й опіки від розпечених бризок металу й летючих окалин, тому недопустимо працювати без використання індивідуальних засобів захисту й спеціального костюма зварювальника, модель якого відомі розробники постійно покращують, домагаючись оптимального захисту.

Костюми зварювальника бувають:

  • замшевими;
  • шкіряними;
  • брезентовими;
  • зі спилком;
  • із грубого сукна.

Нещодавно на ринку був представлений літній костюм зварювальника «Пріор». Назва костюма відповідає назві пара-арамідного волокна високої якості. Тканина широко поширена і є полімерним матеріалом, який використовують для пошиття спецодягу пілотів-випробувачів, військовиків, сталеварів, пожежників і представників інших небезпечних професій.

Відмінність нової моделі «Пріор» полягає в тому, що завдяки вогнестійким волокнам та захисним властивостям деякі деталі стійкі до найбільших факторів вогненебезпечності.

Літній костюм зварювальника Пріор — надійний захист від пропалювання

Часто робота зварювальника пов'язана з нестандартними умовами на висоті або в замкнутому просторі, і спецодяг допоможе захистити його від непередбачених загроз.

Основною особливістю костюма зварювальника «Пріор» є його ергономічність із підвищеним ступенем захисту від дії високих температур та пропалювання. Його творці подбали про те, щоб модель мала якомога менше заломів тканини, куди можуть потрапляти гарячі іскри й бризки розпеченого металу.

Модель костюма «Пріор» розроблена з урахуванням усіх анатомічних особливостей фігури, так, наприклад, крій рукава повністю збігається з положенням рук під час роботи, а комір-стійка надійно захищає область шиї. Завдяки зручній застібці на блискавці, розміщеній у центрі, куртка швидко розстібається, а для виведення вологи й тепла передбачені вентиляційні отвори.

На штанах є додаткові виточки в області коліна, що унеможливлює заломи й створює додаткову випуклість. Усі кишені моделі мають м'які вставки, виготовлені з незаймистого матеріалу, що збільшує комфорт під час роботи.

Літній костюм зварювальника «Пріор» можна сміливо назвати новаторською розробкою, і хоча його ціна далеко не бюджетна, безглуздо економити на безпеці, високій продуктивності, практичності та комфорті.