Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Корпоративна спецодяг від компанії СВАН 28 жовтня 2015

Компанія «СВАН» має 18-ти річний досвід в області створення неповторного образу, що запам'ятовується.

Корпоративний спецодяг

Корпоративний спецодяг - це невід'ємна частина іміджу підприємства, формує його корпоративний стиль, його культуру і благополуччя. Саме корпоративний стиль робить ту чи іншу компанію впізнаваною мільйонами споживачів. Корпоративний спецодяг зараз широко застосовується в рекламних акціях: яскравий стиль завжди буде запам'ятовуватися.

Компанія « СВАН » має 18-ти річний досвід в області створення неповторного образу, що запам'ятовується. Ми здійснюємо повний цикл, починаючи з того, що виготовляємо ескізи спецодягу і закінчуючи її пошиттям. Розробка корпоративного стилю і випуск колекції передбачає кілька невід'ємних етапів.

Як ми виробляємо корпоративний спецодяг?

Корпоративний спецодяг - це результат праці багатьох фахівців різних професій. При його створенні ми здійснюємо декілька кроків:

  • Відвідування підприємства і збір даних про специфіку його роботи.
  • Створюються ескізи спецодягу і спецвзуття із застосуванням корпоративних кольорів і символіки підприємства-замовника.
  • Створення моделей спецодягу та спецвзуття у відповідність з базовими стандартами безпеки праці, урахуванням кліматичних ycловій і професійних обов'язків співробітників.
  • Розробка та реєстрація конструкторської документації (ТУ).
  • Виготовлення каталогу одягу, в тому числі і в електронному вигляді.
  • Корпоративний спецодяг - це престиж підприємства, необхідна умова формування його статусу, як надійного партнера і відповідального роботодавця.
  • Корпоративний спецодяг - це один з необхідних етапів формування статусу підприємства, як солідного партнера і роботодавця. І можете бути впевнені, що ваші працівники і клієнти гідно оцінять цей елемент сучасної корпоративної культури від компанії СВАН.